پیام تشکر مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری چشمه توسعه   از حضور حماسی مردم شریف استان در انتخابات
پیام تشکر مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری چشمه توسعه   از حضور حماسی مردم شریف استان در انتخابات
حسن شیرزاد ،مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری چشمه توسعه ،حضور حماسی مردم این دیار در انتخابات یازدهم اسفندماه را ارج نهاد و با صدور پیامی از ایشان قدردانی کرد.

به گزارش گزارشگر-حسن شیرزاد  ،مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری چشمه توسعه  ،حضور حماسی مردم این دیار در انتخابات یازدهم اسفندماه را ارج نهاد و با صدور پیامی از ایشان قدردانی کرد.

متن پیام بدین شرح است:

حضور مردم در انتخابات، یکی از مهمترین مظاهر اقتدار ملی است. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

بسم الله الرحمن الرحیم

به فضل الهی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور چشمگیر مردم عزیز ایران اسلامی برگزار شد و مایه بسی خرسندی و خوشبختی است که مردم سرافراز استان مازندران بار دیگر حماسه آفریدند، حماسه‌ای از جنس شور و شعور.

این حضور حماسی مایه فخر و مباهات است و قطعاً پاداش آن نزد خداوند متعال محفوظ است؛ پاداش عملی که نتیجه آن اعتلای حکومت و نظام اسلامی است.
اینجانب، ضمن تبریک به منتخبان ملت و استدعای توفیقِ خدمتِ صادقانه و جهادی به مردم عزیزمان، از آحادِ مردم، دست‌اندرکارانِ ستاد‌های انتخاباتی،نامزد‌های انتخابات، هیئت‌های اجرایی و نظارت، بازرسان، عواملِ زحمتکش نظامی، انتظامی، امنیتی، بسیج و اصحاب رسانه، به جهت همکاری و تلاش در برگزاری انتخاباتِ سالم و صیانت از آرای مردم و پوشش خبری مناسب آن، تشکر و قدردانی می‌نمایم و سربلندی بیش از پیش ِ میهن اسلامی مان را، تحت عنایات حضرت بقیه الله الاعظم روحی فداه و رهنمود‌های خردمندانه‌ی مقام معظم رهبری، از درگاه خدای متعال خواستارم.

حسن شیرزاد

مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری چشمه توسعه