پسر ۱۵ ساله ایرانی به المپیک لس‌آنجلس می‌رود؟
پسر ۱۵ ساله ایرانی به المپیک لس‌آنجلس می‌رود؟
پسر ۱۵ ساله ایرانی که موفق شد به عنوان بهترین شیرجه‌رو مسابقات رده‌های سنی قهرمانی آسیا انتخاب شود، گفت: تمام تلاشم را به کار خواهم گرفت تا بتوانم در المپیک ۲۰۲۸ لس‌آنجلس حضور یابم.

به گزارش گزارشگربه نقل از ایسنا، شیرجه‌رو ۱۵ ساله ایرانی با کسب سه مدال انفرادی (۲ طلا و یک نقره) و دو مدال شیرجه هماهنگ (یک نقره و یک برنز)، خوش درخشید و به عنوان برترین ورزشکار رشته شیرجه مسابقات قهرمانی رده‌های سنی شیرجه آسیا، فیلیپین ۲۰۲۴ انتخاب شد.

سام واژیر در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه اولین دوره‌ای است که در مسابقات قهرمانی رده‌های سنی آسیا شرکت می‌کنم، اظهار کرد: خیلی حس خوبی به مدال‌هایی که کسب کردم دارم و پر قدرت‌تر برای کسب مدال‌های با ارزش‌تر و بهتر کار خود را ادامه می‌دهم.

وی افزود: حدود ۷ ماه است از ایران رفته‌ام و در کانادا با مربی ایرانی خود رضا خیبری کار می‌کنم و به دنبال نتایج خوب هستیم و هر روز با برنامه کار می‌کنم و به دنبال نتایج مطلوب‌تر هستیم.

شیرجه‌رو طلایی ایران در مسابقات قهرمانی رده‌های سنی آسیا، با بیان اینکه خیلی حس خوبی دارم و برای اولین بار کسب چنین مدال‌هایی برایم لذت بخش بود، عنوان کرد: توقع کسب مدال‌های طلای بیشتری داشتم.

پسر ۱۵ ساله ایرانی به المپیک لس‌آنجلس می‌رود؟

واژیر در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای حضور در المپیک ۲۰۲۸ لس‌آنجلس دارد، گفت: با مسابقات جهانی که قرار است در آینده شرکت کنم با توجه به اینکه داوران من را بیشتر خواهند شناخت، می‌توانم در مسابقات ورودی المپیک شرکت و نتایج بهتری کسب کنم. امیدوارم بتوانم در مسابقات المپیک لس‌آنجلس شرکت کنم و به عنوان نماینده ایران در این مسابقات حاضر شوم.

وی با تاکید بر اینکه امیدوار هستم بتوانم با تمرینات خوب و مستمر کسب سهمیه المپیک داشته باشم، اظهار کرد: هم اکنون صبح‌ها به مدرسه می‌روم و هفت ساعت درس می‌خوانم و عصرها به تمرین رفته و چهار ساعت تمرین می‌کنم و علاقه شدیدی به ورزش کردن دارم.

انتهای پیام

  • نویسنده : حسین شیرزاد
  • منبع خبر : ایسنا