نشست آموزشی تخصصی اشخاص ورشکسته و شرکت‌های منحله مازندران توسط اداره کل تأمین اجتماعی استان برگزار شد.
نشست آموزشی تخصصی اشخاص ورشکسته و شرکت‌های منحله مازندران توسط اداره کل تأمین اجتماعی استان برگزار شد.
نشست آموزشی تخصصی اشخاص ورشکسته و شرکت‌های منحله مازندران توسط اداره کل تأمین اجتماعی استان درتالاراجتماعات تامین اجتماعی شعبه دوساری برگزار شد.

به گزارش آژانس خبری گزارشگراز ساری ،حسن فلاح مدیرکل تأمین اجتماعی استان مازندران در ابتدای این نشست ضمن خیرمقدم گویی گزارشی از اهم عملکرد اداره حقوقی اداره کل طی سال گذشته ارائه نمود.

 

مدیرکل تأمین اجتماعی استان مازندران، ضمن اعلام لزوم حمایت از شرکت‌ها در جهت تحقق رشد تولید مورد عنایت مقام معظم رهبری، افزود: در صورت اعلام ورشکستگی شرکت‌ها باید مسائل حقوقی با دقت و حساسیت بالایی مورد ارزیابی قرار بگیرند تا حقی از کسی تضییع نشود.

 

فلاح تصریح کرد: نگاه سازمان تأمین اجتماعی کمک به شرکت‌ها برای ادامه فعالیت و رشد تولید و ایجاد اشتغال بیشتر برای کارگران است و در این راستا در چهارچوب قانون هر مسیری که میسر باشد طی خواهیم کرد.

 

وی با اشاره به اهمیت بیمه های اجتماعی، گفت: اینکه یک فرد بیمه باشد و از مزایای آن برخوردار شود، اطمینان و امنیت بیشتری را در زندگی شغلی و اجتماعی و آینده خود احساس خواهد کرد، انگیزه‌ و روحیه مضاعفی خواهد یافت و در نتیجه بهره‌وری افزایش می‌یابد.

 

این نشست با حضور دکتر نوابی، مدیرکل تصفیه و امور ورشکستگی قوه قضائیه، خانم امیریان، معاون قضایی و امور ورشکستگی قوه قضائیه، دکتر فلاح معاون قضایی رئیس کل و رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی مازندران، اسدی، معاون اداره دیوان و نظارت اداره کل حقوقی سازمان، عابدی، معاون امور اجرائیات و بازرسی اداره کل وصول حق بیمه و مهمانانی از ستاد مرکزی سازمان و معاونین اداره کل تأمین اجتماعی مازندران و روسای شعب استان برگزار شد.