میز ارتباطات مردمی بانک رفاه در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران برگزار می شود
میز ارتباطات مردمی بانک رفاه در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران برگزار می شود
همزمان با دومین سفر رئیس محترم جمهور و هیئت دولت به مازندران تعدادی از معاونین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به این استان سفر کرده و با مردم دیدار می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه استان مازندران، محمد اله مرادی مدیر شعب بانک رفاه استان مازندران اظهار کرد: همزمان با سفر رئیس محترم جمهور به استان، «میز ارتباطات مردمی» بانک رفاه در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور نمایندگان تام‌الاختیار وزیر به مدت سه روز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: مردم شریف استان می توانند روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ عصر و روز جمعه مورخ ۲۸ فروردین ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۴ عصر به صورت حضوری و چهره به چهره در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی واقع در ساری، خیابان شهبند مراجع کنند.

اله مرادی افزود: هم استانیهای عزیز در این سه روز می‌توانند مشکلات خود در حوزه بانکی را با مدیران عالی بانک و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در میان بگذارند.

گفتنی است سیدمحمدرضا حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع و امیرعلی اوسط، رئیس مرکز بازرسی، ارزیابی عملکرد و ارتباطات مردمی و بعنوان نمایندگان وزیر در این سفر حضور دارند.

روابط عمومی بانک رفاه استان مازندران

  • نویسنده : حسین شیرزاده