آژانس خبری گزارشکر

تاریخ : پنج شنبه, ۱ مهر , ۱۴۰۰ 16 صفر 1443 Thursday, 23 September , 2021
2
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خبر داد:

معرفی نفرات برگزیده نخستین جشنواره مجازی «نسیم قدر» در مازندران+اسامی

  • کد خبر : 3168
  • 25 بهمن 1399 - 15:18
معرفی نفرات برگزیده نخستین جشنواره مجازی «نسیم قدر» در مازندران+اسامی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به استقبال ۴۷۰۰ایرانی از نخستین جشنواره مجازی «نسیم قدر» ویژه ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: برگزیدگان بخش‌های فرهنگی، هنری، ادبی، رسانه‌ای و بخش ویژه کتاب‌خوانی از استان‌های کشور با رعایت شیوه نامه های بهداشتی معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش سایت گزارشگر از ساری، «عباس زارع» ضمن قدردانی از مردم ولایتمدار استان مازندران برای خلق حماسه ای متفاوت در راهپیمایی خودرویی ۲۲بهمن ماه امسال و تجلیل ویژه از هنرمندان این خطه برای تولید و انتشار آثاری متناسب با ایام الله دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اظهار کرد: نخستین جشنواره مجازی نسیم قدر که فراخوان این جشنواره منطقه ای و استانی در بخش‌های فرهنگی، هنری، ادبی، رسانه‌ای و بخش ویژه کتاب‌خوانی به‌همراه بخش های تخصصی در ۳۰ رشته در اواخر فروردین ماه با محوریت قرآن کریم و معارف و به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و دبیری موسسه فرهنگی قرآن و عترت گنجینه نور عرش قائمشهر در فضای مجازی منتشر شده بود، در ایام منتسب به پیروزی انقلاب اسلامی به کار خود پایان داد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه حدود ۴٧٠٠ اثر از ١٧ استان به دبیرخانه مجازی این جشنواره رسید، افزود: منتخبین این جشنواره با توجه به شیوع کرونا و اهمیت حفظ سلامت مردم با هدف قطع زنجیره ابتلا به این ویروس در دو نوبت با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و به صورت آنلاین و نیمه حضوری در روزهای ۱۷و۲۰بهمن ماه امسال در مجتمع فرهنگی هنری حر شهرستان قائمشهر برگزار شد.

وی ضمن تقدیر از همراهی آیت الله «علی معلمی» نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائمشهر، «آرزو ولیپور» مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران، حجت الاسلام«ابراهیم حیدری جناسمی» مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان،«عیسی مدانلو» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائمشهر و «مهدی معصومی گرجی» رئیس حوزه هنری مازندران، «یحیی یوسف پور» فرماندار قائمشهر و رئیس ستادهماهنگی و امور اجرایی جشنواره نسیم قدر، حجت الاسلام«ناصر شکریان» مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، ادارات فرهنگی و اجرایی شهرستان قائمشهر و «صفا رنجبر» دبیر نخستین جشنواره مجازی نسیم قدر برای برگزاری این جشنواره گفت: بخش قرآن کریم و معارف اسلامی جشنواره به صورت سراسری و بخش ادبی به صورت منطقه شمال کشور (گیلان، مازندران، گلستان) و بخش های هنری، فرهنگی، کتابخوانی و رسانه ای به صورت استانی برگزار شد.

زارع با بیان اینکه مهلت دریافت آثار در دو مرحله تا عید غدیر تمدید شد، خاطرنشان کرد: دبیرخانه جشنواره پس از دریافت و طبقه بندی آثار، نسبت به ارسال برای هیئت انتخاب و سپس هیئت داوران مرحله نهایی اقدام کرد.

وی با بیان اینکه از نفرات برگزیده هر بخش با اهدای لوح سپاس، تندیس جشنواره نسیم قدر و هدیه نقدی تجلیل به عمل آمد، افزود: بخشی از منتخبین در آئین اختتامیه حضور یافتند و تعدادی از برترین های این جشنواره به جهت شیوع کرونا از فضای مجازی این آئین را دنبال کردند و جوایز از سوی دبیرخانه جشنواره برای آنها ارسال خواهد شد.

زارع برگزیدگان نخستین جشنواره مجازی «نسیم قدر» در بخش‌های مختلف از استان‌های کشور را به شرح زیر اعلام کرد:

نفرات برگزیده بخش قرآن کریم و معارف اسلامی رشته قرائت تحقیق قرآن کریم بزرگسالان : (سراسری)
نفر اول :سید محمد طاهایی از مازندران_ آمل
نفردوم،:پارسا انگشتان از مازندران _ساری
نفر سوم : محمد طه شمس ناتری از مازندران_ چالوس
نفر شایسته تقدیر:عادل تقی‌پور از مازندران _محمودآباد
نفر شایسته تقدیر سید محمد حسین حسینی تبار از تهران

نفرات برگزیده بخش قرآن کریم و معارف اسلامی رشته قرائت قرآن کریم نوجوانان: (سراسری)
نفر اول : امیررضا پرنلو پور از تهران
نفر دوم :سید هادی شکری از مازندران _سیمرغ
نفر سوم :سید محمدامین غفاری نیا از مازندران _بابل

نفرات برگزیده بخش قرآن کریم و معارف اسلامی رشته حفظ قرآن کریم کودکان: (سراسری)
نفر برگزیده سحر رمضانی از مازندران _بهشهر
نفر برگزیده :فاطمه شهیدی از تهران
نفر برگزیده رضا پورحسنی از مشهد

نفرات برگزیده بخش قرآن کریم و معارف اسلامی رشته مناجات‌خوانی:(سراسری)
نفر اول : امیرعلی اسفندیاری از اصفهان
نفر دوم : شهرام کرمیار از تهران
نفر سوم : فرزام اسلامی از کاشان

نفرات برگزیده بخش قرآن کریم و معارف اسلامی رشته دعا خوانی :(سراسری)
نفر اول :مجید عنان پور از مازندران _بابل
نفر دوم محمدمهدی رحمانی از مازندران_ قائم شهر
نفر برگزیده : علی وهابی از مازندران _قائم شهر
نفر شایسته تقدیر : محمود سریانی از خراسان شمالی
نفر شایسته تقدیر : احمدعلی رضایی پور از گلستان

نفرات برگزیده بخش قرآن کریم و معارف اسلامی رشته مفاهیم قرآن کریم و ادعیه :(سراسری)
نفر اول محبوبه قدمی از کرمان
نفر دوم حمیدرضا اجاقلو از سمنان
نفر سوم سمیرا سادات حسنی از مازندران_تنکابن

نفرات برگزیده بخش ادبی، رشته شعر ( منطقه مازندران، گیلان، گلستان)
نفر اول : علی‌اصغر کیانی از مازندران _بهشهر
نفر دوم : محمدجواد مهدوی از مازندران_ ساری
نفر سوم : بهرام مژدهی از گیلان _رشت

نفرات برگزیده بخش ادبی رشته قطعه ادبی و دلنوشته :(مازندران)
نفر برگزیده : حسین عموزاده آرایی از قائم شهر
نفر برگزیده : مهتاب مظفری از قائم شهر
نفر برگزیده : مونیکا مومنی از بهشهر

نفرات برگزیده بخش ادبی رشته نامه‌ای به خدا ویژه کودکان : (مازندران)
نفر اول : آریا راستگو از پل سفید
نفر دوم : فاطمه اندر خورا از پل سفید
نفر سوم : امیررضا سنجابی از پل سفید
نفر شایسته تقدیر : مهلا علی‌نژاد قائم شهر

نفرات برگزیده بخش ادبی رشته خاطره‌نویسی: (مازندران)
نفر شایسته تقدیر فاطمه ذبیحی از آمل
نفر شایسته تقدیر فر نیا کاظمی از قائم شهر
نفر شایسته تقدیر سید محبوبه نبیان از ساری

برگزیدگان بخش هنری رشته خوشنویسی :(مازندران)
نفر برگزیده : سید مرتضی جعفری از ساری
نفر برگزیده : میر پیام غضنفری از ساری
نفر برگزیده : علیرضا اکرمی از ساری
نفر برگزیده: فریبرز حاجیان از قائم شهر
نفر برگزیده: محمدرضا عالیشاه از ساری
نفر برگزیده : پگاه سعیدی زند از آمل
نفرات برگزیده بخش هنری رشته نمایشنامه‌نویسی:(مازندران)
نفر برگزیده :علیرضا سعیدی کیاسری از ساری
نفر برگزیده: محسن صفری از قائم شهر
نفر برگزیده :مصطفی اژدرپور منفرد از ساری

نفرات برگزیده بخش هنری رشته طراحی پوستر: (مازندران)
نفر برگزیده :زینب محمدی از قائم شهر
نفر شایسته تقدیر رضا ابراهیمی از قائم شهر
نفر شایسته تقدیر سعید خلیلی از بابل

نفرات برگزیده بخش هنری رشته نواهای آئینی :(مازندران)
نفر برگزیده بخش امیری خوانی: سعید صادقی از آمل نفر برگزیده بخش موسیقی آیینی : سجاد علیجانی از جویبار
نفر برگزیده بخش موسیقی آیینی : حسن محمودزاده از قائم شهر

نفرات برگزیده بخش هنری رشته عکاسی : (مازندران)
نفر برگزیده : سیدرضا هاشمی از قائم شهر
نفر برگزیده : علی پگاه از رامسر
نفر برگزیده : نجمه احمدی از جویبار

نفرات برگزیده بخش رسانه رشته اخبار برتر قرآنی و معارفی (مازندران)
نفر برگزیده : علی پاداشی از خبرگزاری بین المللی قرآن ایکنا
نفر برگزیده : سودابه احمدپور ملکشاه از خبرگزاری شبستان
نفر برگزیده : جمشید گرائیلی از خبرگزاری صداوسیما

نفرات برگزیده بخش رسانه رشته توليدات صوتی و تصویری : (مازندران)
نفر برگزیده پویا نمایی : بنفشه کشاورز
نفر برگزیده موشن گرافی : امیر اسماعیلی
نفر برگزیده تولید و تدوین صوتی : مهدی کاظمی

لینک کوتاه : https://gozareshgar.ir/?p=3168

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.