مرضیه عزیزی معین روان شناس بالینی و مدرس دانشگاه گفت:
راهکارهای پیش روی والدین برای رشد استقلال کودکان

مدرس دانشگاه بیان کرد: مستقل بودن فقط به معنای انجام کارهای شخصی نیست بلکه مستقل بودن یک کودک به معنی مسئولیت پذیر بودن او در آینده است که باعث افزایش اعتماد به نفس، توانمندی‌ها و استعدادهای کودک در بزرگسالی می‌شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران تاکید کرد:
خودداری خبازان از فروش نامتعارف و انبوه نان /افزایش نظارت بر نانوایی های مازندران در تعطیلات نوروز

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران با تاکید بر افزایش نظارت بر نانوایی ها در ایام تعطیل نوروز، گفت: سهمیه آرد فوق العاده ای که برای اجرای این طرح در نظر گرفته شده جهت مصرف خانوار بوده و خبازان از فروش نامتعارف و انبوه نان خودداری نمایند.

گزارش ویژه از فیلم مهمانی از کارائیب:
پایان فیلمبرداری «مهمانی از کارائیب»

شهرام گیل‌آبادی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مهمانی از کارائیب» به کارگردانی بهزاد فراهانی که ماه گذشته فیلمبرداری آن به نیمه رسیده بود، درباره آخرین وضعیت این فیلم گفت: فیلمبرداری این فیلم به پایان رسیده است و مراحل پس از تولید را سپری می‌کند.

No more posts to show

/فلسطین محور وحدت جهان اسلام/ حماسه سازی وارثان ششم بهمن آمل درتجلی حمایت از آزادی قدس شریف

مردم دیارهزارسنگر شهرستان آمل، که حماسه اسلامی ششم بهمن سال۱۳۶۰ را دردفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی را درتاریخ سیاسی این کشور به یادگار دارند، در دفاع از آرمان‌های امام (ره) و محکومیت توطئه‌های دشمنان در روز جهانی قدس حماسه سازی کردند.

خبرهای روز

یادداشت

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران دربازدیداز مجتمع صنعتی آلستار:
با تمام ظرفیتهای قانونی در کناربخش صنعت و تولید ایستاده ایم

حسن فلاح ،به مناسبت ایام هفته کارگر داز مجتمع صنعتی آلستارکه در صنعت آلومینیوم در زمینه تولید و فروش انواع مقاطع صنعتی و ساختمانی فعالیت میکند بازدیدنمود.

آخرین خبرها

از سراسر استان ها