مدیرعامل شرکت پاژ سلولز آریا:

واحد تولیدی نیمه تعطیل مجدد احیاء شد

مدیرعامل شرکت پاژ سلولز آریا با بیان اینکه این کارخانه صنایع کاغذ پاژسلولر آریا شرایط نیمه تعطیل بود، گفت: این کارخانه را در قالب نیمه تعطیل با بدهی‌های زیاد تحویل و ۳۲ میلیارد تومان خریداری شد.

به گزارش خبرنگار گزارشگر از نور،اردوی راویان پیشرفت در شهرک صنعتی چمستان نور به‌مناسبت هفته بسیج با همراهی جمعی از خبرنگاران با همراهی بسیج رسانه مازندران مازندران برگزار شد.

جلال نوابی در بازدید خبرنگاران از کارخانه کاغذ پاژ سلولز آریا با بیان اینکه هلدینگ صنایع بسته‌بندی پاژ پارس با قدمتی بالای ۱۵ سال فعالیت در مشهد شهر صنعتی چناران با اشتغال بالغ بر ۳۰۰ نفر و تولید ماهانه ۳هزار تن ورق مقوا و کارتن مشغول فعالیت است، اظهارکرد:این شرکت به‌منظور تامین منابع نیاز در سال ۱۳۹۹ در این شهر افتتاح و با تولید ماهی ۱۰۰ تن بعد از دو سال به ۸۵۰ تن  و اشتغال از ۱۵ نفر به ۶۵ نفر در حال فعالیت است.

وی با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری پیرو تحقق شعار سال از اخذ موافقت هلدینگ برای احداث خط دو و در پی آن افزایش تولید به ۲ هزار و ۵۰۰ تن و به‌کارگیری از ۱۰۰ نیروی جدید با اولویت نیروهای بومی و محلی خبر داد،

مدیرعامل شرکت پاژ سلولز آریا با بیان اینکه این کارخانه صنایع کاغذ پاژسلولر آریا شرایط نیمه تعطیل بود، گفت: این کارخانه را در قالب نیمه تعطیل با بدهی‌های زیاد تحویل و ۳۲ میلیارد تومان خریداری و در طول یک سال و نیم اخیر ۷۰ میلیارد تومان برای بروزرسانی ماشین آلات هزینه کرده ایم.

نوابی با اشاره به اینکه به دلیل مشکل نیرو در کشور و استان از نیروهای غیر بومی استفاده کنیم یکی از معضلات بزرگ این کارخانه تولیدی را  کمبود نیرو عنوان کرد.

وی با اشاره به  کیفیت کاغذ و مشکلات زیست محیطی، تصریح کرد: کارخانجات کاغذ سازی دچار مشکلات زیست محیطی هستند که باید این مشکلات رفع شود.

مدیرعامل شرکت پاژ سلولز آریا با بیان اینکه تولید را افزایش و مصرف آب را به حداقل رساندیم، خاطرنشان کرد: از تولید به مصرف حرکت و محصول را بدون انبارداری به بازار مصرف ارسال می‌کنیم.

نوابی با اشاره به اهمیت حل شدن موضوع پسماند در این کارخانه، افزود: با توجه به اهمیت موضوع قرارداد استفاده از زباله‌سوز صنعتی امضا شدکه با ارائه دو طرح استفاده از پسماند در سازه‌های بتنی و استفاده از پسماند برای تولید گرانول در دو ماه آینده طرح با توجیه  اقتصادی انتخاب خواهد شد.

نوابی با بیان اینکه در راستای جلوگیری از بزه و حمایت از بنیان خانواده طی همکاری با اداره زندان شهرستان نور برخی از زندانیان غیرعمد و مالی به‌کارگیری کردیم، تصریح کرد: این برنامه ادامه دادرد و با زندان های شهرستان های اطراف هم قراراست نشستی داشته باشیم.

وی با اشاره به چالش‌های این شرکت انتقال اسناد مالکیت دفترچه مالکیت شرکت شهرک های صنعتی از مالک قبلی است،خاطرنشان کرد:  امیدواریم مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان در این زمینه کمک کنند، چرا که مجوز بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری از هیات مدیره اخذ شد اما منوط به مهیا شدن موضوعات زیرساختی و بحث اسناد و املاک است که اگر محقق شود بالغ بر ۱۰۰ الی ۱۲۰ نفر اشتغالزایی ایجاد خواهد شد.

مدیرعامل شرکت پاژ سلولز آریا با اشاره به وجود مشکلات حمل و نقل، تصریح کرد: هلدینگ ما همواره صادرات به عراق و افغانستان دارد، پس انتقال رول کاغذ و کارتن در کل کشور کاملا طبیعی است.

وی مهمترین ارزش افزوده هر کارخانه ایجاد اشتغال عنوان کرد و گفت: اگر مسئولان استانی زمین به ما بفروشند و زیرساخت آب، برق و گاز تامین کنند ظرف مدت پنج سال خط دوم خط تولید ورق کارتن و تبدیل ورق به کاغذ چاپ را هم به سرانجام خواهیم رساند.

مدیرعامل شرکت پاژ سلولز آریا با اشاره به پرداخت حقوق کارگران و وضعیت دستمزدها، افزود: براساس قانون کار دستمزد کارگران پرداخته می‌شود چرا که خط قرمز هیات مدیره حقوق پرسنل است.

جام رسانه ای امید در یکی از شهرک های صنعتی مازندران برگزار می شود

عبدالمهدی حق شناس نیز گفت: در سازمان بسیج رسانه استان ۹ موضوع و ۹۳ برنامه را در هفته بسیج برگزار خواهیم کرد.

 رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران از برگزاری سومین یادواره شهدای ملی رسانه  و پنجمین یادواره شهدای رسانه مازندران را بابل، برگزاری جشنواره عکس بسیج و حوزه اقدام، برگزاری مسابقات ورزشی، تجلیل از پیشکسوتان، دعوت به حضور از نمایشگاه “مشق افتخار” در بوستان ولایت ساری که از ۳۰ آبان ماه جاری همراه با برگزاری جشن و مراسم همراه است در هفته بسیج جاری خبر داد.

وی همچنین به برگزاری جام رسانه‌ای امید یک روز در یک شهرک با حضور خبرنگاران با بازدید از شرکت‌های مختلف که در پایان روز به بهترین خبر یا عکس جوایزی پرداخت خواهد شد و برندگان به تهران معرفی شده و در بازدید از مجموعه تولیدی شرکت، عنوان کرد.

دفاع از حق فعالان اقتصادی مطالبه ماست

سیدجواد حسینیان نیز با اشاره به برنامه‌های شاخص بزرگداشت هفته بسیج در این سازمان به برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی در هفتم آذر ماه در نکا، اولین یادواره شهدای نساجی مازندران در هشتم آذر ماه در شرکت نساجی قائم شهر، برگزاری اردوهای جهاد تبیین، رزمایش کمک های مومنانه، میز خدمت، رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی و حیدریون در مناطق کم برخوردار استان اشاره کرد.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر اهمیت محصول کاغذ و لزوم انجام کارهای جدی در این حوزه، افزود: در سال جاری شاهد قراردادهای خوبی در حوزه تولیدات کتب درسی با مجموعه استان بودیم.

حسینیان ضمن گلایه از دست‌اندرکاران صنعتی و تولیدی که در اثر تحریم‌های داخلی از تحریم‌های خارجی بیشتر است،تصریح کرد: خوشبختانه شاهد مقاومت‌ها  در جبهه جنگ اقتصادی هستیم.

رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات مازندران با بیان اینکه بسیاری از سرمایه‌گذاران در حوزه تولید به فرموده مقام معظم رهبری در حال جهاد با دشمنان اقتصادی هستند، خاطرنشان کرد: دفاع از حق فعالان اقتصادی مطالبه ماست که از بزه‌های اجتماعی جلوگیری می کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=10563

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: