معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد:

اعزام مشمولان دانشگاهی و غیر دانشگاهی پایه خدمتی آذر ماه سال جاری 

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی مازندران از اعزام همزمان مشمولان دانشگاهی و غیر دانشگاهی پایه خدمتی آذرماه 1402 در روز چهار شنبه یکم آذر ماه از شهرستان های معین خبر داد.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از ساری سرهنگ محمدرضا کریم پور معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی مازندران در تشریح اعزام همزمان مشمولان دانشگاهی و غیر دانشگاهی پایه خدمتی آذرماه سال جاری در روز چهار شنبه یکم آذر ماه از شهرستان های معین، گفت: اعزام مشمولان دانشگاهی و غیر دانشگاهی پایه خدمتی آذر ۱۴۰۲ راس ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح روز چهارشنبه ، یکم آذرماه ۱۴۰۲ در ۲ نقطه از استان انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: بر این اساس مشمولان ساکن شهرستان های گلوگاه، بهشهر، نکا، میاندورود، ساری، جویبار، سیمرغ، قائمشهر، سوادکوه، بابل، آمل، فریدونکنار و بابلسر از محل تعین شده در پارک شهیدزارع شهرستان ساری واقع درکیلومتر ۲ جاده نکا به مراکز آموزشی اعزام خواهند شد.

سرهنگ کریم پور اظهار داشت: مشمولان ساکن شهرستان های محمودآباد، نور، نوشهر، چالوس، کلاردشت، عباس آباد، تنکابن و رامسر برای اعزام به مراکز آموزشی می بایستی به مجتمع نفریحی سیترا (پلاژحسینی) شهرستان نوشهر مراجعه کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی مازندران، افزود: کلیه مشمولان تخصیص داده شده به مراکز آموزش داخل استانی شامل سپاه با کد ۵۳۶ ، طلبه طرح هجرت با کد ۷۱۹ و ۷۲۰ و همچنین شهید کچویی کرج یا سازمان زندان ها ثبت شده است می بایست بصورت انفرادی به مراکز آموزش اعزام شده و نیاز به حضور آنان در محل اعزام استان نمی باشد.

وی تاکید کرد: همراه داشتن اصل برگ اعزام ، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص متأهلین، پدر نظامی شاغل یا وابسته، گواهی فوت والدین، جانبازان و خانواده درجه یک شهداء و… برای مشمولان در روز اعزام ضروری است.

کریم پور خاطرنشان کرد: مشمولان قبل از ورود به مراکز آموزش، ضمن رعایت بهداشت فردی از قبیل: کوتاه کردن موی سر، گرفتن ناخن و … وسایل شخصی و بهداشتی را بهمراه داشته باشند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران با استناد ماده ۱۹ قانون خدمت وظیفه عمومی یاد آور شد: کسانی که به سن ۱۸سال تمام می رسند، پس از انتشار آگهی احضار موظفند ظرف شش ماه خود را به سازمان وظیفه عمومی معرفی و سازمان مکلف است، حداکثر ظرف شش ماه تکلیف مشمولین وظیفه را تعیین نماید و آنها را به خدمت اعزام یا برابر مقررات از خدمت دوره ضرورت معاف کند.

آزادسازی اراضی کشاورزی در ساری

سرهنگ محمد محمدپور  از آزاد سازی ۳۰۰ متر مربع از زمین های زراعی در یکی از مناطق شهرستان ساری، به ارزش ۵ میلیارد ریال خبرداد و گفت: در پی تغییر کاربری غیر قانونی و تصرف ۳۰۰ متر از اراضی کشاورزی و زراعی در یکی از مناطق شهرستان ساری، موضوع در دستور کار رابطان این پلیس و ماموران انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی، با همکاری کارشناسان جهاد کشاورزی آن شهرستان، تمام دیوار کشی ها و بناهای ایجاد شده در زمین مذکور تخریب و در اختیار بخش کشاورزی قرار گرفت .

سرهنگ محمدپور خاطرنشان کرد: مالک زمین های مذکور که پس از تفکیک غیر قانونی این زمین ها اقدام به دیوار کشی و ساخت و سازهای غیر مجاز در آن کرده بود نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ محمدپور ارزش زمین های رهاسازی شده در این عملیات را بالغ بر ۵ میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال عنوان کرد و با اشاره به مبارزه جدی پلیس با جرایم اقتصادی از مردم خواست: در صورت مشاهده هرگونه زمین خواری، تصرف اراضی ملی و یا کشاورزی موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=10561

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: