دبیر بیست و پنجمین کنگره سراسری انجمن علمی اپتومتری ایران خبر داد:

کنگره سراسری انجمن علمی اپتومتری ایران برگزار می شود

دبیر بیست و پنجمین کنگره سراسری انجمن علمی اپتومتری ایران گفت: بیست و پنجمین کنگره سراسری انجمن علمی اپتومتری ایران در تاریخ ۶، ۷، ۸ و ۹ تیر ماه سال جاری در تهران، مرکز دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران مال، برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار سایت تحلیلی خبری گزارشگر از تهران، فرشاد عسکری زاده با اعلام اینکه بیست و پنجمین کنگره سراسری انجمن علمی اپتومتری ایران در تاریخ ۶، ۷، ۸ و ۹ تیر ماه سال جاری در تهران، مرکز دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران مال، برگزار خواهد شد، اظهارداشت: بر اساس مصوبات انجمن علمی اپتومتری ایران، بنده به عنوان دبیر علمی کنگره سراسری می باشم. همچنین، دبیر اجرائی این کنگره سراسری، اپتومتریست آلاله آذر، عضو هیأت مدیره و نائب رئیس انجمن علمی اپتومتری ایران، می باشند.

وی ادامه داد: این کنگره با مجوز حضور حداکثر همکاران اپتومتریست و همچنین مجوز حداکثر امتیاز آموزش مداوم برگزار خواهد شد.

عسکری زاده تصریح کرد: بیست و پنجمین کنگره سراسری اپتومتری از نظر علمی، در سطوح بالای آکادمیک همراه با مشارکت تمامی گروه های آموزشی اپتومتری کشور و همچنین همکاری علمی سایر مراکز علمی و دانشگاهی کشور خصوصاً همکاران چشم پزشک برگزار خواهد شد.

دبیر بیست و پنجمین کنگره سراسری انجمن علمی اپتومتری ایران از نقاط برجسته این کنگره سراسری اپتومتری را حضور طیف وسیعی از سخنرانان آکادمیک و صاحب نظر و همچنین دوری از مباحث تکراری کاذب و برنامه ریزی علمی و اجرائی کنگره بر نمایش دانش روز دنیای چشم و بینائی عنوان کرد.

وی با اعلام اینکه برای اولین بار، کنگره سراسری اپتومتری در ۴ روز و در سه سالن مستقل برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: در کنگره تیر ماه سال جاری علاوه بر سخنرانی اساتید صاحب نظر، کارگاه های تئوری و عملی (Workshop) در موضوعات مختلف کاربردی با حضور بیماران و تجهیزات پیشرفته پزشکی انجام خواهد شد. عسکری زاده ادامه داد: شکی نیست که این کارگاه های تئوری و عملی که مبتنی به نیاز حرفه ای روز همکاران می باشند، کمک شایانی به عملکرد علمی و حرفه ای همکاران خواهند نمود. از طرف دیگر، برگزاری چنین کنگره عظیم و آکادمیک اپتومتری در محیط عالی و فوق العاده زیبای ایران مال، می تواند تأثیری شگرف در منزلت و شأن همکاران و رشته اپتومتری و همچنین ارتقاء و اعتلای دانش همکاران داشته باشد.

دبیر بیست و پنجمین کنگره سراسری انجمن علمی اپتومتری ایران رویکرد اصلی این کنگره را همکاری های بین علوم مختلف (Convergence Sciences)، حضور سخنرانان معتبر صاحب نظر و برگزاری Workshop در زمینه های متنوع اعلام کرد و افزود: همچنین نمایشگاه تجهیزات اپتومتری و چشم پزشکی در محیطی بسیار مناسب برگزار خواهد شد

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=10075

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: