مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران:

واحدهای صنفی پلمب شده تا ۱۵ فروردین باز نمی شوند

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با اعلام اینکه مخلان بازار در دوره بازرسی‌های جدید علاوه بر پلمب فروشگاه با جریمه حداقل ۱۰ میلیون تومانی از سوی قاضی شعبه تعزیرات در استان مواجه خواهند شد،گفت: در بازرسی های جدید ویژه ماه رمضان و عید باستانی نوروز از بازار عرضه و تقاضا که از هشتم اسفندماه سال جاری آغاز و تا چهارم اردیبهشت سال آینده ادامه می‌یابد، باجدیت با واحدهای صنفی متخلف برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سایت گزارشگر از ساری، یدالله ملکی با عنوان اینکه مخلان بازار در دوره بازرسی‌های جدید علاوه بر پلمب فروشگاه با جریمه حداقل ۱۰ میلیون تومانی از سوی قاضی شعبه تعزیرات در استان مواجه خواهند شد، خاطرنشان کرد: در بازرسی های جدید ویژه ماه مبارک رمضان و عید باستانی نوروز از بازار عرضه و تقاضا که از هشتم اسفندماه امسال آغاز و تا چهارم اردیبهشت سال آینده ادامه می‌یابد، باجدیت با واحدهای صنفی متخلف برخورد خواهد شد.

وی هدف از اجرای طرح نظارتی بر بازار عرضه و تقاضا را حمایت از مصرف کننده عنوان کرد و افزود: در صورت بروز هرگونه تخلف صنفی مانند گرانفروشی و درج نکردن قیمت بر روی کالا با مخلان بازار باجدیت برخورد خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران تصریح کرد: در این دوره بازرسی‌ها، تمرکز و نظارت ویژه‌ای بر فروشگاه‌های زنجیره‌ای، میادین میوه و تره بار، آجیل و شیرینی فروشی و پایانه های حمل و نقل مسافر وجود خواهد شد.

ملکی با عنوان اینکه درج نکردن قیمت بر روی کالا و همچنین گرانفروشی ۲ تخلف صنفی اساسی در استان است که گروه های بازرسی استان باجدیت برای رفع این چالش اقدام خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: همچنین در کنار تیم بازرسی، قاضی کشیک تعزیرات هم در واحدهای صنفی حضور می یابد و در صورت ثبت تخلف بدون هیچ قید و شرطی مخلان بازار با جریمه های سنگین مواجه خواهند شد.

مدیرکل تعزیزات حکومتی مازندران از شهروندان خواست هرگونه تخلف اقتصادی را از جمله شامل گرانفروشی، درج نکردن قیمت، احتکار، تقلب و صادر نکردن فاکتور را به تلفن گویای ۱۲۴ اطلاع دهند تا در کمترین زمان رسیدگی شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9653

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: