دبیر ستاد استانی آزمون‌های سراسری:

نوبت دوم آزمون سراسری با رقابت بیش از ۳۹ هزار داوطلب در مازندران برگزار می‌شود

دبیر ستاد استانی آزمون‌های سراسری از برگزاری نوبت دوم آزمون سراسری با رقابت 39 هزار و 873 داوطلب در استان مازندران خبر داد.

به گزارش خبرنگار گزارشگر از بابلسر، رحمت عباس‌نژاد سرستی از حضور ۳۹۸۷۳ داوطلب در آزمون سراسری نوبت دوم در استان خبرداد و گفت: از این تعداد، ۲۴۸۳۵ داوطلب زن و ۱۵۰۳۸ داوطلب مرد در ۱۹ حوزه امتحانی شهرهای آمل، بابل، بابلسر،‌ بندپی شرقی،‌ بهشهر، تنکابن، جویبار، چالوس و نوشهر، رامسر، ساری، سوادکوه، قائم شهر، کلاردشت، محمودآباد، نکا و نور به رقابت خواهند پرداخت.

وی افزود: نوبت دوم آزمون سراسری سال تحصیلی سال جاری در پنج گروه آزمایشی علوم تجربی، علوم ریاضی، علوم انسانی، زبان‌های خارجی و هنر، صبح و عصر روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۴ و ۱۵ تیرماه ۱۴۰۲ هم‌زمان با سراسر کشور در استان مازندران برگزار می‌شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران و نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه مازندران ادامه داد: داوطلبان می‌توانند از روز یکشنبه ۱۱ تیر سال جاری برای دریافت کارت ورود به جلسه به سایت سازمان سنجش مراجعه و کارت خود را دریافت کنند. هم‌چنین در صورت هرگونه مغایرت، بلافاصله به باجه رفع نقص که از روز سه‌شنبه ۱۳ تیر سال جاری در سازمان مرکزی دانشگاه مازندران در بابلسر و در سایر شهرهای محل برگزاری آزمون مستقر می‌شود مراجعه نمایند.

 عباس نژاد با بیان این‌که به همراه داشتن هرگونه لوازم اضافی و ابزارهای الکترونیک اعم از موبایل، ساعت و انگشتر هوشمند، ماشین حساب و … در جلسه آزمون ممنوع می‌باشد، از داوطلبان خواست تا صرفا وسایل مورد نیاز برای آزمون اعم از مداد سیاه نرم پررنگ، پاک‌کن و مدادتراش را به همراه داشته باشند.

وی زمان شروع فرآیند آزمون را در نوبت صبح، ساعت ۸ و در نوبت عصر، ساعت ۱۴  اعلام و تاکید کرد: داوطلبان باید به موقع در جلسه حضور یابند و پس از بسته‌شدن درب محل برگزاری آزمون، امکان ورود داوطلب به حوزه امتحانی وجود نخواهد داشت.

 دبیر ستاد استانی آزمون‌های سراسری تصریح کرد: دانشگاه مازندران به عنوان دانشگاه معین استان و مسئول ستاد استانی آزمون‌های سراسری، مسئولیت نظارت و حفاظت از آزمون‌های استان را برعهده دارد و تمام اهتمام ما بر این است تا با هماهنگی و هم‌افزایی بیش از پیش، آزمون‌ها را در امنیت کامل و با آرامش برگزار نماییم.

  یادآور می‌شود: از سال جاری با هدف عدالت و کاهش استرس داوطلبان، کنکور سراسری در دو نوبت دی‌ماه سال گذشته و تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=10142

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: