باحضوربرخی رسانه های مکتوب و مجازی استان

نشست خبری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران برگزارشد

نشست خبری “غلامرضا عبدی” دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران به مناسبت روزحبرنگار  در ساری برگزار شد.

سرهنگ غلامرضا عبدی در این نشست مطبوعاتی ، گفت:
یکی از اهداف مهم قیام سید الشهدا، انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر بود که ترویج آن در جامعه اسلامی ضروری است و مسوولیت اجتماعی و همگانی را می‌طلبد.امر به معروف و نهی از مُنکر به مثابه مراقبت بر انجام قوانین، شعائر، حفظ و ترویج خوبی‌ها و جلوگیری از بدی‌ها و گسترش آن در جامعه است و در جامعه‌ای که چنین مراقبت‌هایی وجود داشته باشد، آن جامعه نیز پویا و موفق خواهد بود.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران خاطرنشان کرد: این فریضه نیازمند فرهنگسازی بیشتری است و از همه مهمتر مسوولیت پذیری اجتماعی تک تک آحاد جامعه اثر گذاری بیشتری را در این زمینه به دنبال دارد.
او افزود: تلاش برای اصلاح سبک زندگی، تقویت تشکل‌ها و گروه‌های مردمی، حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر و اجرای برنامه‌های فراگیر از جمله برنامه‌های آتی ستاد است.
عبدی اظهار داشت: نیروهای امر به معروف و نهی از منکر بسیجی‌وار پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و در برنامه‌ها مجاهدت می‌کنند.
وی اضافه کرد: نگاه ستاد امر به معروف و نهی از منکر یک نگاه هم‌افزا و تعاملی در جهت پیشبرد اهداف نظام است.

این مقام مسؤول از فعالیت حدود ۱۱۰ تشکل فعال در حوزه بانوان در سطح استان خبر داد و اظهارداشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران برای اعطای مجوز فعالیت به تشکل‌های مختلف و ساماندهی آنها برنامه ریزی مینماید.

وی دربخش دیگری از سخنانش بیان نمود: در حال حاضر طلایه‌داران امر به معروف؛ در قالب تشکل‌های تخصصی نهی از منکر سازماندهی شدند،
.همچنین ۱۸ عرصه تخصصی در حوزه امر به معروف در حال فعالیت هستند.درخاتمه ازبرخی  فعالان رسانه ای   در حوزه اطلاع رسانی اخبار ستادامربه معروف و نهی ازمنکر استان تجلیل شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=10333

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: