مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:

مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای خزر تا ۲۵ تیرماه تمدید شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای خزر خبر داد و گفت: اهالی رسانه تا 25 تیرماه مهلت دارند آثار خود را ارسال کنند.

به گزارش سایت تحلیلی خبری گزارشگر از ساری ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای خزر خبر داد و گفت: اهالی رسانه تا ۲۵ تیرماه مهلت دارند آثار خود را ارسال کنند.
احسان آهنگر اظهار داشت: بنا به درخواست اهالی رسانه مهلت ارسال آثار به این جشنواره تمدید شده و علاقمندان می توانند آثار منتشر شده خود از تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۱ الی ۲۵ تیر ۱۴۰۲ را براساس محورها و بخش‌های اعلام شده حول موضوع خزر به آدرس http://khazar.pressfestival.ir ارسال کنند.
وی ادامه داد: با توجه به پیشنهاد معاون محترم مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، جشنواره رسانه ای خزر بعنوان پیش جشنواره بین المللی آستراخان با همکاری اداره کل مطبوعات داخلی و خارجی به میزبانی استان مازندران و در شهر چالوس برگزار می شود.
آهنگر اظهار داشت: در حاشیه اختتامیه این جشنواره که در شهریور سالجاری برگزار می شود با توجه به اینکه محور این جشنواره مدیریت شهری و گردشگری می باشد اجلاسیه تخصصی شهرداران شهرهای مهم کشورهای حاشیه دریای خزر و نشست هم اندیشی حوزه رسانه کشورهای حاشیه دریای خزر برگزار می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران تاکید کرد: آثار برتر این جشنواره برای جشنواره بین المللی آستراخان روسیه ارسال می شود و از دست اندرکاران آن جشنواره برای حضور در اختتامیه این جشنواره نیز دعوت شده است.
وی گفت : بخش اصلی جشنواره گزارش، مقاله و یادداشت ، خبر ، مصاحبه ، عکس (تک عکس و گالری) ، چندرسانه‌ای (اینفوگرافی، پادکست، فیلم، انیمیشن و موشن‌گرافیک) ، کاریکاتور و طنز و صفحه آرایی و طراحی و بخش ویژه جشنواره مدیریت شهری چالوس ، توسعه عمرانی و گردشگری می باشد.
آهنگر بیان داشت: هر متقاضی تنها می تواند در ۳ بخش و در هر بخش ۳ اثر را ارائه دهد که مجموعا ۹ اثر می باشد، در صورت ارسال آثار بیشتر، دبیرخانه جشنواره آثار دریافتی را به صورت تصادفی انتخاب و بقیه را حذف خواهد نمود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=10184

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: