معاون استاندار مازندران تاکید کرد : لزوم بازآفرینی ارزش‌های فرهنگی در مازندران

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران بر ضرورت فرهنگ سازی برای تعالی بخشی ارزش‌های اخلاقی و معرفتی در جامعه تاکید کرد.

به گزارش سایت گزارشگز ، روح الله سلگی امروز در جلسه کارگروه عفاف و حجاب مازندران گفت: ترویج شعائر دینی و شئونات فرهنگی در جامعه رسالت بزرگ متولیان امر است.

این مسئول سیاسی با تاکید بر لزوم توجه به نقش آفرینی دستگاه‌های فرهنگی در این زمینه، اظهار کرد: باز آفرینی ارزش‌های فرهنگی، جامعه را در برابر امواج سهمگین فرهنگ غربی واکسینه می‌کند.

وی تلاش‌های مسئولان برای ترویج سبک زندگی دینی را حائز اهمیت دانست وافزود: ترویج سبک زندگی مومنانه مهم‌ترین معروف در جامعه اسلامی است.

سلگی با تاکید بر لزوم حمایت از فعالان فرهنگی در راه گسترش فرهنگ امر به معروف ونهی از منکر، تصریح کرد: تدوین بسته‌های فرهنگی ویژه امر به معروف ونهی از منکر با هدف گسترش این فریضه معنوی ضرورت دارد.

معاون استاندار مازندران با اشاره به سابقه درخشان دینی مردم این استان که در طول ۴۴ سال گذشته در تقویت آرمان‌های انقلابی کوشیدند، افزود: مردم مازندران با تلاش ستودنی در راه تحکیم شعائر دینی از مرزهای اعتقادی پاسداری کردند.

وی خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم برای ترویج و گسترش فرهنگ معنوی در دیار علویان برنامه‌های ویژه‌ای در دست اجرا دارد.

معاون استاندار مازندران با اشاره به تلاش مذبوحانه دشمنان برای ترویج فرهنگ منحط غربی در کشور، افزود: استحاله فرهنگی در استان‌های شمالی کشور در کانون توجه و فعالیت معاندان قرار دارد.

سلگی با تاکید بر حساسیت کارهای فرهنگی و بهره گیری از کارهای هنری در راستای گسترش فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر، یادآور شد: گروه‌های فرهنگی باید با پیشتازی در این راستا ظرفیت‌های ماندگار خود را بسیج کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9970

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: