رئیس پلیس راه مازندران خبر داد:

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران 

از اعمال محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر امروز سه شنبه16 اسفندماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 20 اسفند ماه سال جاری در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .

به گزارش خبرنگار سایت گزارشگر از ساری، سرهنگ یدالله جهان تاب از اعمال محدودیت های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر امروز سه شنبه۱۶ اسفندماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۰ اسفند ماه ۱۴۰۱ در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .

وی در تشریح محدودیت های ترافیکی، گفت: به منظور ارتقاء ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر امروز سه شنبه۱۶ اسفندماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۰ اسفند ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز ترافیک، در تمامی محورهای مواصلاتی استان ممنوع است.

سرهنگ جهان تاب با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلر، کامیون و کامیونت در محور “کرج- چالوس” و بالعکس، اظهار داشت: تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۴ روزهای سه شنبه و چهارشنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ از میدان امیرکبیر کرج و آزاد راه تهران- شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۴ روز هلی پنج شنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹ اسفند ماه نیز از کرج ابتدای آزاد راه تهران- شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ جهان تاب با اشاره به محدودیت های ترافیکی و ممنوع بودن تردد کلیه تریلر ها در محور هراز، افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۴ امروز سه شنبه و چهارشنبه ۱۶ و ۱۷ اسفندماه و از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹ اسفندماه از این محور ممنوع است .

رئیس پلیس راه مازندران همچنین اذعان داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ روز های پنج شنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹ اسفند ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ همان روز در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل به صورت مقطعی از آب اسک به رودهن (محدوده مشاع) به صورت یک طرفه است.

جهان تاب از ممنوعیت تردد برای انواع تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹ اسفندماه از مسیر جنوب به شمال محور “تهران – فیروزکوه و قائم شهر” و بالعکس خبر داد.

وی همچنین یادآور شد: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد با هماهنگی اجرای این مدودیت های کان لم یکن تلقی خواهد شد.

رئیس پلیس راه مازندران از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، همراه داشتن زنجیر چرخ و سایر تجهیزات زمستانی، ضمن مدیریت سفر خود در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

کشف ۱۱۷ هزار عدد انواع موادمحترقه در مازندران

سرهنگ محمد محمد پور از کشف ۱۱۷ هزار عدد انواع موادمحترقه قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد رسال خبر و اظهارداشت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی با همکاری یگان های انتظامی استان طرح ویژه مقابله با قاچاق کالا به ویژه موادمحترقه را در دستور کار خود قرار دادند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران بیان کرد: ماموران در بازرسی از انبار ها و واحد های صنفی بیش از ۱۱۷ هزار قلم انواع موادمحترقه را کشف کردند.

وی ارزش ریالی این مقدار مواد مکشوفه را برابر اعلام کارشناسان بیش از۱۰میلیارد ریال اعلام کرد و افزود:افراد دستگیر شده به همراه پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ محمدپور ضمن قدردانی و تشکر از شهروندان خواست هرگونه اخبارمربوط به قاچاق کالا و ارز علی الخصوص مواد محترقه را با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه پایان سال به قید فوریت از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ گزارش دهند.

دستگیری اخلالگر نظم و امنیت در عملیات ضربتی پلیس ساری 

سرهنگ عبدالله حسن زاده فرمانده انتظامی شهرستان ساری از دستگیری یک اخلالگر نظم و امنیت عمومی در آن شهرستان خبر داد و گفت:  در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ایجاد ناامنی و مزاحمت برای آنان توسط یکی از اراذل و اوباش منطقه بلافاصله ماموران یگان امداد به محل اعزام شدند .

فرمانده انتظامی ساری تصریح کرد: متهم که دارای سوابق متعدد کیفری از جمله شرارت، حمل و توزیع مواد مخدر در این شهرستان نیز بوده، به محض مشاهده ماموران قصد درگیری با آنان را داشته که در یک اقدام عملیاتی توسط ماموران زمینگیر شد .

سرهنگ حسن زاده از کشف یک قبضه سلاح سرد و مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از متهم خبر داد و اظهار داشت: این اخلالگر نظم ، امنیت و آرامش عمومی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ حسن زاده با اشاره به این که امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و کسانی که بخواهند آن را خدشه دار کنند با برخوردی سخت و قاطعانه مواجه خواهند شد، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه ناامنی ها، شرارت و هر اقدامی که منجر به سلب آرامش و امنیت آنان خواهد شد را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند .

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9708

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: