مجلس نمایندگان آمریکا تحقیقات استیضاح از بایدن را اعلام کرد

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز سه‌شنبه دستور تحقیقات استیضاح از رئیس جمهور کنونی این کشور را صادر کرد.

مجلس نمایندگان آمریکا تحقیقات استیضاح از بایدن را اعلام کرد
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «کوین مک‌کارتی»رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز سه‌شنبه تحقیقات استیضاح از «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا را اعلام کرد.

پیش از این دو منبع آگاه به شبکه خبری «سی‌بی‌اس نیوز» گفته بودند که انتظار می‌رود کوین مک‌کارتی، به جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان بگوید از تحقیقات در خصوص استیضاح بایدن حمایت می‌کند.

جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان آماده برگزاری نشستی پشت درهای بسته در روز پنجشنبه برای ارائه به‌روزرسانی درباره تحقیقات کمیته‌های قضایی و نظارتی مجلس در مورد رئیس‌جمهور و پسرش هستند.

بر اساس این گزارش، شروع تحقیقات استیضاح تشدید قابل توجه تحقیقات جمهوریخواهان در مورد بایدن و هانتر بایدن است که هنوز شواهد مستقیمی مبنی بر سود بردن رئیس جمهور از معاملات تجاری خارجی پسرش کشف نکرده است. جو بایدن هرگونه دخالت در کارهای خارجی پسرش را رد کرده و کاخ سفید نیز اعلام کرده که رئیس جمهور در فعالیت‌های تجاری هانتر بایدن دخالت ندارد.

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به چند نماینده جمهوری‌خواه گفته که تحقیقات کنگره برای انجام تحقیقات استیضاح بایدن در پاییز و پس از بازگشت قانونگذاران از تعطیلات شتاب کافی دارد.با این حال، هیچکدام از جمهوری‌خواهان مطمئن نیستند که تلاش‌ها برای استیضاح بایدن موفق خواهد شد.

این در حالی است که پیشتر گفته شده بود مک‌کارتی به دلیل نگرانی از خطر استیضاح رئیس جمهور آمریکا برای تضعیف تحقیقات کنگره، با آن مخالفت کرده است.

پایان پیام/.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=10494

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: