فرمانده انتظامی مازندران خبر داد:

لندکروز قاچاق ۶۰ میلیاردی در تنکابن 

فرمانده انتظامی مازندران از کشف یک دستگاه خودرو لندکروزخارجی قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال در شهرستان تنکابن خبر داد. 

به گزارش خبرنگار گزارشگر از تنکابن، سردار مرتضی میرزایی در تشریح خبر کشف یک دستگاه خودرو لندکروزخارجی قاچاق به ارزش ۶۰ میلیارد ریال در شهرستان تنکابن،  اظهارداشت: ماموران انتظامی این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو خارجی لنکروز که به سمت تنکابن در حال حرکت بود، مشکوک شدند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس با بررسی اسناد و مدارک متوجه شدند که خودروی متوقف شده فاقد مدارک مثبت گمرکی است و به صورت قاچاق در حال تردد است که با هماهنگی قضائی توقیف شد

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه کارشناسان ارزش این خودرو ” لندکروز ” قاچاق را ۶۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند، خاطرنشان کرد: در این زمینه پرونده تشکیل و برای ادامه مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سردار میرزایی با بیان اینکه برخورد جدی با قاچاق کالا در دستور کار دائمی پلیس قرار دارد. از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

رفع تصرف املاک ۲ هزار میلیاردی در کلاردشت

سرهنگ سید موسی حسینی از رفع تصرف غیرقانونی ۱۰ واحد مسکونی و ۱۳ واحد تجاری در شهرستان کلاردشت خبر داد و گفت: با دستور قضائی ملک های تصرف شده به مالک اصلی آن تحویل شد.

وی تصریح کرد: در پی مرجوعه ای قضائی مبنی بر تصرف ۱۰ واحد مسکونی و ۱۳ واحد تجاری در شهرستان کلاردشت موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

جانشین انتظامی مازندران با اشاره به بررسی های همه جانبه از سوی ماموران، افزود: پس از هماهنگی های قضائی، واحدهای مورد نظر از ید متصرفان آزاد و در اختیار مالک اصلی آن قرار گرفت.

سرهنگ حسینی ارزش واحدهای مسکونی و تجاری خلع ید شده را بر اساس نظر کارشناسان بالغ بر ۲هزار میلیارد ریال عنوان کرد و اذعان داشت: با تکمیل پرونده در مرجع قضائی و شناسایی متصرفان غیرقانونی این افراد پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9620

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: