مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور تاکید کرد؛

لزوم تصویب قانون شهداء جهادگر در مجلس

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور از ریاست مجلس انقلابی می‌خواهیم که کلمه شهید را برای کسانی که جانشان را در راه جهاد فدا کردند در قانون مصوب کنند،گفت: انقلاب شهیدان را تولید می‌کند دشمن نمی‌تواند این جریان را کور کند، تنها جایی که از انسان در تسخیر شیطان قرار نمی‌گیرد قلب است.

به گزارش خبرنگار سایت گزارشگر از سیمرغ، سردار زهرائی امروز در سومین یادواره جهادگر پاسدار شهید «محمدعارف کاظمی» در سیمرغ برگزار شد، ضمن تبریک ایام شعبانیه، با اشاره به روایتی تاریخی، اظهارداشت:  جنگ رسانه ای ترکیبی اکنون در همان زمان هم مشاهده شد.

وی تصریح کرد: در پیاده روی ۸۰کیلومتری اربعین به لحاظ اعتقادی بی انتها به سمت جلو رفته و در مکتب علوی مکتب عاشورایی را آموزش می‌بینیم.

سردار زهرائی با بیان اینکه مکتب عاشورایی مکتب‌ساز بود، افزود: این مکتب فقط یک واقعه تاریخی نبود و برای درس گرفتن بود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه مکتب حاج قاسم کارهای بزرگی می کند، گفت: دانشگاه امام حسین (ع) مکتب‌ساز و افرادی در خودش تربیت کرده که هر کدام برای خودشان صاحب مکتب همچون شهید محسن درخشان و عباس دانشگر، محمدعارف کاظمی مدانش آموخته اینجور دانشگاه بوده اند.

سردار زهرابی با اشاره به اینکه محمدعارف کاظمی و شهداء اوج تفکرشان را در ولایت‌پذیری و اطاعت محض از ولی می‌دانستند و برای خودشان کج روی قائل نبود، افزود: همانطور که حضرت ابوالفضل عباس (ع) در دفاع از ولایت و مسیر خدمت شهید شد، محمدعارف کاظمی نیز در مسیر خدمت بی منت به شهادت رسید.

وی با بیان اینکه بخواهیم یا نخواهیم در دوره امام زمان (عج) قرار داریم، خاطرنشان کرد: باید جایگاه خود را خوب درک و در نبرد ناگزیر بین جبهه حق و استکبار قرار داریم، در کدام لشکر بودن بسیار مهم است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی با اشاره به زیارت عاشورا، گفت: در حال حاضر با سه دسته کافران، قاتلین و مستکبرین مواجه ایم که بی تفاوت اند.

سردار زهرائی تاکید کرد: اغتشاش به ما دو مطلب را آموخت، فرض کنید فوت مهسا امینی واقعیت داشت معترضان اولا باید به نیروی انتظامی، قوه قضائیه اعتراض می‌کردند اما به مدت سه ماه فقط نوک پیکان را ولایت قرار داده بودند.

وی با اشاره به وضوح تصویر فضای ابهام توسط مقام معظم رهبری، ادامه داد: یک عده درب بازار را قفل زدند، تهدید کردند، حال در مدارس شروع به ایجاد مسمومیت کردند تا محبوبیت نظام و ضریب نفوذ کلامش را کم کنند و بین آن و مردم فاصله بی اندازند، در مقابل دفاع قاطعانه، سریع، شفاف، بدون رودربایستی و در زمان مورد نیاز است.

سردار زهرائی تصریح کرد: خدمت صادقانه به مردم در مقابل پمپاژ ناامیدی راهکار مقابله با دشمنان است اما این اقدام جزء در شهدا تبلور پیدا نمی کند.

وی ادامه داد: افتخار ما این است که در جریان جهادی کشور ۵۶ خانواده جان عزیزان خود را تقدیم کشور کردند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور  از ریاست مجلس انقلابی می‌خواهیم که کلمه شهید را برای کسانی که جانشان را در راه جهاد فدا کردند در قانون مصوب کنند، افزود: انقلاب شهیدان را تولید می‌کند دشمن نمی‌تواند این جریان را کور کند، تنها جایی که از انسان در تسخیر شیطان قرار نمی‌گیرد قلب است.

سومین یادواره جهادگر پاسدار شهید محمدعارف کاظمی با حضور سردار زهرایی “مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور”، سرهنگ مجیدی”معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا”، جمعی از مسئولین و جامعه جهادگر استان ، با مداحی حاج مهدی سلحشور به میزبانی شهرستان سیمرغ برگزار شد

گفتنی است این یادواره به همت سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا و با مشارکت و همدلی گروه های جهادی استان مازندران برگزار شد.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9750

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: