فرماندار: تعامل شهردار ساری با دستگاه‌های اجرایی روبه‌جلو است/ بنای ما در فرمانداری ساری کمک به شهرداری مرکز استان است


اختصاصی /گزارشگر: محمدعلی نوبخت فرماندار ساری به مناسبت گرامیداشت چهاردهم تیرماه «روز شوراها و دهیاری‌ها» با دعوت از ۶ شهردار شهرستان ساری در سالن جلسات عمارت شهرداری پای صحبت‌های این مدیران شهری نشست و ضمن تبریک دهه امامت و ولایت، ایام عید غدیر خم،خاطرنشان کرد:

 

توجه به کارکرد فرهنگی شهر ساری می بایست از مهم‌ترین برنامه های مدیریتی در مرکز استان باشد بطوریکه مورد تاکید نماینده ولی‌فقیه در مازندران به‌عنوان است.

 

وی افزود:

 

اگر بتوانیم فرهنگ غدیر را بشناسیم و در جامعه معرفی کرده و به آن عمل کنیم بخش اعظمی از مشکلات در حوزه فرهنگی مرتفع می‌شود.

 

فرماندار ساری از گفتمان عمران به‌عنوان۸ مهم‌ترین اصل در مدیریت شهری یادکرد که می‌توان باهم گرایی، هم‌افزایی این موضوع را محقق کرد.

 

نوبخت با اشاره به اینکه ساری شهری با قدمت کهن و تاریخی در مازندران و از شهرهای مهم در کشور محسوب می‌شود، افزود:

 

شهرها قدرت‌های سیاسی و اجتماعی دارند و آنچه در شهر رقم می‌خورد نشات گرفته از همین تصمیم سازی ها است.

 

وی گفت:

 

شهردار جوان ساری با تعامل و همکاری که با دستگاه‌های اجرایی ازجمله استانداری، فرمانداری، دستگاه قضایی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر دارد توانست گام‌های خوبی در همین مدت بردارد که این موضوع پیش‌ازاین کمتر دیده‌شده بود.

 

نوبخت افزود:

 

این تعامل بهترین فرصت در راستای استفاده از تمامی ظرفیت‌های استانی و شهرستانی و برای سازمان‌دهی و ساماندهی مجموعه شهرداری، ساخت‌وسازها و پروژه‌ها است.

 

وی تأکید کرد:

 

همه دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌های شهرستان ساری به‌عنوان یکی از بازوان شهرداری ساری باید به این نهاد خدمات رسان در مرکز استان کمک کنند.

 

نوبخت ادامه داد:

 

بنای ما در فرمانداری ساری کمک به شهرداری مرکز استان است تا شهرستان ساری به شانیت واقعی خود دست پیدا کند البته از دیگر شهرداری‌های این شهرستان نیز غافل نخواهیم بود.

فرماندار ساری گفت:

ما باید مرکز استان مازندران را با کمک یکدیگر به جایگاه واقعی آن برسانیم زیرا این شهر باوجود ظرفیت‌های بی‌نظیر ازجمله جنگل، دریا، نخبگان و فرهیختگان دست‌کمی از دیگر کلان‌شهرها ندارد.

این مسئول تصریح کرد:

از نقطه نظرات همه نخبگان، گروه‌ها و جریان‌ها که در راستای توسعه مرکز استان باشد استفاده می‌کنیم و فضای گفتمان برای همه فراهم است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=10171

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: