عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی : امنیت غذایی کشور مدیون تولید و تولیدکننده است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، گفت: هر ادعایی که در زمینه تامین امنیت غذای کشور داریم همگی به پشتوانه تولید و تولیدکننده است و باید قدردان این قشر زحمتکش باشیم.

به گزارش سایت گزارشگر ، منصور زارعی صبح امروز در چهاردهمین جلسه قرارگاه امنیت غذایی استان که در سازمان جهاد کشاورزی مازندران برگزار شد، اظهار کرد: گزارش اقدامات قرارگاه امنیت غذایی باید به مردم اطلاع رسانی شود تا مردم در جریان فعالیت‌های مسئولان در این زمینه باشند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی افزود: مازندران رتبه نخست تولید مرغ کشور را دارد و ۱۰ درصد مرغ و ۲۰ درصد ماهی کشور را این استان تولید می‌کند و این وظیفه‌مندی باید به دست اتحادیه‌ها و تشکل‌ها قرار گیرد.

زارعی با بیان اینکه نگاه ما به بحث برنج و مرکبات ویژه است، گفت: زمانی‌که باید خرید پرتقال از باغداران با قیمت مناسب انجام می‌شد، اما این اتفاق رخ نداد و باغداران با قیمت اندک محصول خودشان را به فروش رساندند.

وی در زمینه توزیع مناسب کالاها و تامین مایحتاج مردم در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، خاطرنشان کرد: سهمیه آرد نانوایی‌ها باید به موقع برای استان مازندران تامین می‌شد تا هم مردم و هم نانوایی‌ها مشکلی پیدا نمی‌کردند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9889

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: