شهردار ساری : نظم و انضباط اداری ازجمله اقدامات مهم در ۴ ماه اخیر بوده است /حجم زیاد نیروی انسانی را بعنوان یک فرصت در این نهاد تلقی می کنیم

اختصاصی /گزارشگر: محمد حسین قبادی در این جلسه با گرامیداشت ۱۴ تیرماه روز شوراها دهیاری‌ها این روز را نشان از جایگاه ویژه این نهادها و مقوله اجتماعی دانست و خاطرنشان کرد :

ما نیز در شهرداری ساری بهبود شاخص کیفیت زندگی مردم را هدف‌گذاری کردیم و با همین هدف، خدمت گذاری به شهروندان را در صدر فعالیت‌های این نهاد خدمات رسان قراردادیم.

محمدحسین قبادی به خدمات شهرداری در بازه زمانی چهارماهه گذشته اشاره کرد و نظم و انضباط اداری را ازجمله اقدامات در این مدت عنوان کرد و افزود:

حجم زیاد نیروی انسانی را به‌عنوان یک فرصت تلقی می‌ کنیم که می‌توان در پیشبرد اهداف که همان توسعه شهری و خدمات‌رسانی بهینه به شهروندان است، بهره‌گیری کنیم.

شهردار ساری به سازمان‌دهی و ساماندهی نظام پرداخت ها طی همین مدت اشاره کرد و ادامه داد: باوجود مشکلات، برخی از پروژه‌ها در همین مدت با جابه‌جایی میدان بار در کمربندی غربی صورت گرفت.

قبادی اصلاح روشنایی در بلوار داراب و بلوار ارتش را از اقدامات این شهرداری در این بازه زمانی عنوان کرد و افزود: اصلاح روشنایی سایر بلوارها در دستور کار قرار دارد و ضمن اینکه روشنایی بلوار امام رضا (ع) نیز مراحل پایانی قرار دارد.

وی وفاق و همدلی بین کارکنان را مهم‌ترین اصل در شهرداری ساری عنوان و اضافه کرد: همین مهم سبب افزایش درآمد ماهیانه در شهرداری ساری شده است.

شهردار ساری نشست با سرمایه‌گذاران را از رویکردهای مهم این شهرداری عنوان کرد و گفت: تاکنون نشست های مختلفی در این خصوص انجام‌شده و بنا داریم با جذب سرمایه‌گذار، برخی از پروژه‌های شهری را در مرکز استان اجرا کنیم.

قبادی با اشاره به نشست شهرداری ساری باخانم صادق مالواجرد معاون وزیر راه و شهرسازی طی روزهای گذشته، اظهار کرد: در این نشست که بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی و دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر نیز همراه بودند مباحث مهم شهری همچون طرح بلندمرتبه‌سازی، طرح تفصیلی و الحاق مناطق قرق و شریف‌آباد به محدوده ساری موردبررسی و پیگیری قرار گرفت.

وی افزود: در همین جلسه وزارت راه و شهرسازی ۵ کیلومتر روکش و آسفالت کمربندی جنوبی (سلیم بهرامی) را در بازه زمانی چهارماهه به عهده گرفته است.

قبادی به حوزه عمرانی پرداخت و نداشتن معدن شن و ماسه را از چالش‌های مهم شهرداری ساری دانست و تصریح کرد: با رایزنی‌های صورت گرفته با استانداری مازندران مقرر شد تا مکان‌یابی صورت گرفته و معدن در اختیار شهرداری ساری قرار گیرد تا از این طریق برخی از مشکلات در این حوزه مرتفع شود.

شهردار ساری به پروژه‌های پل تا پل، فاز ۴ ابن شهرآشوب، تعریض جاده گلما اشاره کرد که نیاز به اصلاح مصوبات دارد که اجرای آن‌ها آورده نیز به همراه داشته باشد.

وی بازپیرایی کمربندی شمالی از بلوار امام روح‌الله تا بلوار فرح‌آباد را از برنامه‌هایی نام برد که در دستور کار شهرداری ساری قرارگرفته است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=10177

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: