مدیر امور خواهران بسیج رسانه مازندران خبر داد؛

راه اندازی گروه جهادی بانوان رسانه مازندران با محوریت شهداء

مدیر امور خواهران بسیج رسانه مازندران از راه اندازی گروه جهادی بانوان رسانه استان مازندران با محوریت شهدای استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار سایت گزارشگر از رامسر،«حدیثه صالحی» امروز در حاشیه اردوی فرهنگی تفریحی با محوریت بانوان رسانه استان در اردوگاه شهدای هفتم تیر رامسر هدف از برگزاری این برنامه را توانمندسازی و تقدیر از این قشر انقلابی، زحمتکش و فعال عنوان و اظهار داشت: بانوان رسانه استان جمعیت قابل توجهی را تشکیل می‌دهند و ایجاد روحیه و نشاط و تفریح سالم از اهداف به شمار می‌آید.

وی شناسایی ظرفیت‌های رسانه‌ای استان در حوزه بانوان و پای کار آوردن این قشر برای مطالبه‌گری در خصوص مسائل و مشکلات استان را از دیگر اهداف برشمرد و افزود: همچنین آموزش، کادرسازی، تربیت و پرورش بانوان رسانه از دیگر اهداف است.

صالحی شناسایی و معرفی بانوان موثر، نخبه در حوزه‌های مختلف و بانوی رسانه‌ای طراز انقلاب وظیفه رسانه‌ها دانست و گفت: برگزاری کارگاههای آموزشی با موضوع رسانه مطالبه‌گر در حوزه جهاد تبیین و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی از برنامه‌های این سازمان است.

وی با اشاره به نقش رسانه در افزایش جمعیت و فرزندآوری، خاطرنشان کرد: تجلیل و تکریم از بانوی رسانه‌ای دارای ۴ فرزند یکی از برنامه‌ها در سال آینده خواهد بود.

به گفته مدیر امور خواهران بسیج رسانه مازندران شناسایی و تقویت رسانه‌های استان که توسط بانوان مدیریت می‌شود از برنامه‌های سال آینده واحد خواهران سازمان بسیج رسانه استان به شمار می‌آید.

مسئول خبرگزاری دفاع مقدس استان مازندران از راه اندازی گروه جهادی بانوان رسانه استان خبر داد و اظهار داشت: این گروه برای اولین بار در کشور ایجاد شده است.

صالحی با بیان اینکه شناسایی بانوان نخبه، موثر و شاخص در زمینه‌های مختلف هنری، فرهنگی، اجتماعی در مناطق محروم و کم برخوردار استان از اهداف این گروه خواهد بود، تصریح کرد: همچنین دلجویی از خانواده‌های شهدا، رصد و بررسی مشکلات و مسائل این مناطق از دیگر اهداف است.

وی ادامه داد: مطالبه گری از مسئولین وظیفه رسانه‌هاست و امیدواریم با اعزام این گروه اهداف و خواسته‌ها محقق شود.

مدیر امور خواهران بسیج رسانه مازندران از ثبت گروه جهادی بانوان رسانه استان مازندران خبر داد و افزود: بانوان رسانه مازندران کارنامه درخشانی از جشنواره‌های مختلف کشوری و استانی دارند و قدردانی از این قشر زحمتکش بی‌ادعا وظیفه ماست.

صالحی با تأکید بر شناسایی و آموزش بانوان جوان خبرنگار، گفت: امروز در مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن نیازمند تربیت این قشر هستیم و تشکیل تیم انقلابی، پای کار، توانمند و قوی از بانوان رسانه استان مد نظر است و در این زمینه بسیج رسانه با همکاری نهادهای رسانه‌ای استان فعالیت خود را آغاز کرده است.

این برنامه که با حمایت دفتر خبرگزاری دفاع مقدس مازندران، مدیرکل بانوان و خانواده استانداری و فرمانداری رامسر برگزار شد، ضمن تجلیل از بانوان رسانه استان، از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی با محوریت کتابی «امتحان الهی» زندگی نامه سردار شهید «سید علی اکبر شجاعیان» تقدیر به عمل آمد و بانوان رسانه استان به یادمان دو شهید گمنام اردوگاه شهدای هفتم تیر رامسر ادای احترام کردند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9745

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: