رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران اعلام کرد:

راه اندازی بیش از ۵۰ مرکز عرضه در مازندران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اعلام اینکه پرتقال ۱۶ استان و برنج تمام کشور را از تولیدات این استان تامین شده است، ادامه داد: ذخیره‌سازی میوه شب عید در استان انجام و ۵۱ مرکز عرضه در سراسر استان دایر شد و شهروندان می‌توانند سیب و پرتقال تنظیم بازار را از این مراکز تامین کنند. 

به گزارش خبرنگار سایت گزارشگر از ساری، حسن عنایتی کلیجی  درباره بررسی وضعیت بازار شب عید در مازندران، اظهارداشت: از ماه‌ها قبل اقدام به برنامه‌ریزی برای اتخاذ تمهیدات لازم در جهت تامین و توزیع کالاهای اساسی شهروندان مازندرانی و مسافران نوروزی شده است.

وی با اعلام اینکه پرتقال ۱۶ استان و برنج تمام کشور را از تولیدات این استان تامین شده است، ادامه داد: ذخیره‌سازی میوه شب عید در استان انجام و ۵۱ مرکز عرضه در سراسر استان دایر شد و شهروندان می‌توانند سیب و پرتقال تنظیم بازار را از این مراکز تامین کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه پرتقال با قیمت ۱۲ هزار و ۲۰۰ تومان و سیب به قیمت ۲۸ هزار تومان در مراکز تعیین شده تنظیم بازار استان عرضه می‌شود، تصریح کرد:نظارت‌ها در بازار باید افزایش و قیمت‌ها بر روی کالا درج و در معرض دید شهروندان قرار تا کنترل و نظارت به درستی انجام شود.

عنایتی با اشاره به اینکه در سطح هر شهرستان و مکان‌های پرتردد توزیع میوه‌های تنظیم بازار انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: ۲ هزار تن پرتقال در چند روز اخیر به میادین میوه و تره بار پایتخت ارسال و پرتقال استان تهران از مازندران تامین خواهد شد.

وی افزود: امروز ۱۱۵ تن مرغ و گوشت منجمد در استان توزیع کردیم و مشکلی در تامین و توزیع نداریم.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9807

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: