رئیس ستاد اقامه نماز مازندران خبرداد : اجرای طرح پویش همراهان سفر در مازندران

به گزارش سایت گزارشگر ، عباسعلی ابراهیمی در خصوص طرح پویش همراهان سفر، اظهار کرد: این پویش در راستای ارتقای ایمنی سفرهای برون شهری نوروزی و کاهش سوانح رانندگی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های سازمانی و فراسازمانی با هم فکری ستاد اقامه نماز کشور و وزارت راه و شهرسازی تهیه شده و مسئولیت اجرای طرح در استان‌ها به عهده مدیران کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای و مدیران ستاد اقامه نماز است.

وی گفت: ستاد اقامه نماز از طریق مرکز تخصصی نسبت به مشارکت در تولید محتوای فرهنگی و آموزشی مورد نیاز طرح از طریق ارائه محتوای دینی و مذهبی از منابع معتبر و نیز آموزش و توانمندسازی روحانیون معرفی شده از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اقدام می‌کند.

ابراهیمی یادآور شد: تولید و بازنشر محتوای فرهنگی و آموزشی، نظارت و ارزیابی کیفیت ارائه خدمات به نمازگزاران و نیز نظافت و بهداشت نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی با محوریت ستاد اقامه نماز از جمله موارد قابل اجرا در این طرح است.

وی با اشاره به اینکه بخشی از زمان سفرهای نوروزی با ماه مبارک رمضان تلاقی دارد، گفت: در این طرح با هدف استفاده از ظرفیت ماه رمضان، برنامه‌های مشترکی از نظر محتوای قابل اجرا در ایستگاه‌ها و اطلاع رسانی در رسانه‌ها تدارک دیده شد که قطعا با توجه به تجارب سال گذشته برای افزایش ایمنی سفرها و روحیه کاربران جاده‌ها، بسیار مفید و اثر بخش خواهد بود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9927

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: