فرمانده انتظامی چالوس خبر داد:

دستگیری سارق منازل و ساختمان های خالی از سکنه و نیمه کاره در چالوس

فرمانده انتظامی چالوس از دستگیری3 سارق منازل و ساختمان های خالی از سکنه و نیمه کاره با 23فقره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرنگار گزارشگر از ساری،سرهنگ علی اکبر خسروی در تشریح خبردستگیری۳ سارق منازل و ساختمان های خالی از سکنه و نیمه کاره با ۲۳فقره سرقت،اظهارداشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از منازل و خانه های  خالی از سکنه وساختمانهای نیمه کاره  در شهرستان چالوس موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت .

وی با بیان اینکه ماموران با انجام تحقیقات فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی ۳سارق در این ارتباط شدند، خاطرنشان کرد: متهمان در اقدامی عملیاتی دستگیر و در بازجویی های به عمل آمده به سرقت ۲۳منزل وخانه های  خالی از سکنه ، ساختمانهای نیمه کاره وکابل برق  در این شهرستان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی چالوس با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، از مالکان منازل و ویلاها در این شهرستان خواست: ضمن مراقبت صحیح از اموال و منزل خود ونصب سیستم های بازدارنده، حتی الامکان از فردی مطمئن و یا نگهبان برای حفاظت از منزل خود بکارگیری کنند

دستگیری سارق سیم برق و کابل مخابراتی در بهشهر
سرهنگ عنایتی  از دستگیری سارق و کشف ۸ فقره سرقت سیم برق و کابل مخابراتی در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق و کابل مخابراتی این شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در این راستا ماموران پلیس آگاهی این شهرستان سارق سابقه دار را شناسایی ودستگیر کردند،تصریح کرد: سارق دستگیر شده به۸ فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی بهشهر به نقش مشارکت شهروندان در برقراری امنیت اشاره کرد و افزود: ضمن توجه به هشدارهای انتظامی در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک موضوع را بلافاصله با شماره تماس۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دستگیری سارق حرفه ای منزل در آمل
سرهنگ داداش تبار از دستگیری سارق منزل با ۱۱فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد و افزود: در پی وقوع سرقت منزل در این شهرستان رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی با بیان اینکه پس از بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی، ماموران انتظامی این فرماندهی، سارق را شناسایی و در اقدامی عملیاتی دستگیر کردند، خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ۱۱ فقره سرقت منزل در این شهرستان عتراف کرد.

فرمانده انتظامی آمل با اشاره به شناسایی مال باختگان، بیان داشت: تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهم و دستگیری همدست و یا همدستان وی ادامه دارد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=10139

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: