در گفت و گو با یک نخبه عرصه تجهیزات پزشکی: ما با هدف کارآفرینی و اشتغالزایی برای جوانان ایران زمین پا به عرصه میدان گذاشته ایم

ما با هدف کارآفرینی و اشتغالزایی برای جوانان ایران زمین در تمام نقاط کشور شعبه و فعالیت‌های مستمر داریم و در همین راستا تا به حال 9 نفر به صورت مستقیم و بیشتر از 14 نفر به صورت غیر مستقیم در مجموعه ما در حال فعالیت هستند.

به گزارش خبرنگار سایت گزارشگر حامی کوماهی ، یک نخبه عرصه تجهیزات پزشکی ،مصطفی نظری گل شکنانی در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: سفیر جوانان برای کارآفرینی در عرضه پزشکی و دندانپزشکی ،زیبایی و آزمایشگاهی و دانش آموخته رشته میکروبیولوژی و دارنده مدرک مدیریت MBA می‌باشم.

این نخبه پزشکی به کارگیری از جوانان خلاق و با استعداد را مهم برشمرد و گفت : پس از ۹ سال حضور در کنار جامعه پزشکی و تجار ایرانی سرانجام به یک کمبود اساسی در بازار پزشکی کشور پی بردم و آن نبود یک سیستم هوشمند ارتباطی برای جامعه پزشکی در تمام نقاط کشور است به این معنا که با به کار گیری جوانان خلاق و با استعداد ایران زمین و به کمک هوش مصنوعی و طراحی یک سیستم هوشمند از سایت و اپلیکیشن، خدمات ویژه ای برای جامعه پزشکی در سراسر کشور به وجود آمده است‌.

وی در قامت یک کارآفرین اظهار داشت: ما با هدف کارآفرینی و اشتغالزایی برای جوانان ایران زمین در تمام نقاط کشور شعبه و فعالیت‌های مستمر داریم و در همین راستا تا به حال ۹ نفر به صورت مستقیم و بیشتر از ۱۴ نفر به صورت غیر مستقیم در مجموعه ما در حال فعالیت هستند

نظری گل شکنانی تصریح کرد: ما در تلاش هستیم با برگزاری سمینار و همایش های با موضوع ورود به بازار کار در زمینه تجهیزات پزشکی ، دندانپزشکی ، زیبایی و آزمایشگاهی در دانشگاه های کشور، دانشجویان علاقمند به این زمینه را کشف کنیم و با آموزش صفر تا صد تئوری و عملی یک تیم جوان و خلاق در سراسر کشور به وجود آوریم .

مدیریت ژرف اندیشان ناب به اشتغال زایی دانشجویان اشاره کرد و گفت: چشم انداز ما برای آینده این سیستم هوشمند این است که بیشتر از ۶۰۰ دانشجو در سال آینده در تمام نقاط کشور را شاغل کنیم .

این کارآفرین نمونه به رموز موفقیت مجموعه اشاره کرد و گفت: رمز موفقیت مجموعه ما داشتن هدف شفاف برای یک تیم جوان و پرتلاش که امید است بزرگترین پروژه کارآفرینی و اشتغال زایی در زمینه پزشکی راه‌اندازی کنیم.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9984

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: