در هفته دولت ۲۸۰ طرح عمرانی در ساری افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

فرماندار ساری گفت: در هفته دولت امسال ۲۸۰ طرح عمرانی با صرف ۱۵ هزار میلیارد ریال اعتبار در مرکز مازندران افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

به گزارش سایت تحلیلی خبری گزارشگر از ساری ، محمدعلی نوبخت شامگاه شنبه ۲۸ مرداد در جلسه ستاد هماهنگی گرامی‌داشت هفته دولت در ساری، اظهار کرد: از ۲۸۰پروژه عمرانی، ۲۳۰ طرح، شامل ۹۴ طرح در مناطق شهری و ۱۲۸ پروژه در مناطق روستایی با سه‌هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در مرکز مازندران افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.

وی افزود: همچنین در هفته دولت امسال عملیات اجرایی ۵۰ طرح عمرانی با سرمایه‌گذاری بیش‌از پنج هزار میلیارد ریال در شهرستان ساری آغاز خواهد شد.

نوبخت خاطرنشان کرد: از مجموع طرح‌هایی که عملیات اجرایی آنها در هفته دولت امسال در مرکز مازندران آغاز می‌شود، ۳۳ طرح عمرانی به ارزش پنج هزار میلیارد ریال در مناطق شهری و ۱۷ طرح نیز با سرمایه‌گذاری ۲۹۰ میلیارد ریال در مناطق روستایی است.

فرماندار ساری افزود: از مجموع طرح‌های افتتاحی و کلنگ‌زنی، در مجموع ۱۹ طرح به ارزش چهار هزار و ۶۷۰ میلیارد ریال با اشتغال‌زایی بالغ‌بر ۳۵۰ نفر در بخش‌های اقتصادی، تولیدی و صنعتی است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=10354

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: