سرپرست بيمارستان امام رضا(ع) آمل:

دانش‌آموزان آملی پس از یک ساعت از بیمارستان مرخص شدند

سرپرست بيمارستان امام رضا(ع) آمل گفت: هيچ كدام از دانش آموزان علائم نگران كننده اي نداشتند و پزشکان متخصص بر بالين بيماران حاضر، سطح اكسيژن اندازه گيري، آزمايشات لازم اخذ شد، خوشبختانه هيچ كدام از دانش آموزان علائم وخيمي نداشتند و حال همه خوب است و پس از یک ساعت مرخص شدند.

به گزارش خبرنگار سایت گزارشگر از آمل، رضا توسلی مقدم در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امروز مدیر یکی از دبیرستان های شهرستان با اورژانس ۱۱۵ شهرستان تماس گرفتند که تعدادی از دانش آموزاند دچار علائم تهوع وسرگیجه شدند، اظهارداشت: اورژانس ۱۱۵  تعداد ۱۳ دانش آموز و یکی از معلمان مدرسه را به بیمارستان منتقل کرد.

وی افزود: متخصص تب اور‍ژانس بیمارستان بلافاصله بر بالین دانش آموزان حاضر و شروع به معاینه کرد و علائم حیاتی همه آنها دارای شرایط پایداری بود.

توسلی مقدم تصریح کرد: هیچ کدام از دانش آموزان علائم نگران کننده ای نداشتند و پزشکان متخصص بر بالین بیماران حاضر، سطح اکسیژن اندازه گیری، آزمایشات لازم اخذ شد، خوشبختانه هیچ کدام از دانش آموزان علائم وخیمی نداشتند و حال همه خوب است و پس از یک ساعت مرخص شدند.

سرپرست بیمارستان امام رضا(ع) آمل خاطرنشان کرد: پزشک متخصص مسمومیت نیز دانش آموزان را ویزیت و با آزمایشات لازم علائمی گزارش نشده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9618

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: