خیرین باعث برآورده شدن آرزوی دخترانی در مرکز خیریه باغ فرشته شدند

سرکار خانم فاطمه منصوری نسب و دکتر امیر مهدی صالحی مقدم خیرینی که باعث شدند آرزو دختران در مرکز خیریه ای در بهزیستی برآورده شود

به گزارش خبرنگار سایت تحلیلی خبری گزارشگر حامی کوماهی ، دختران ما معمولا آرزوی از نزدیک دیدن افراد معروف و کسانی که طرفدار آنها هستند را دارند همینجا جا داره از سرکار خانم منصوری نسب تشکر کنیم که همیشه هماهنگی های کنسرت ها و دیدن دوستان هنرمند رو برای دختران مرکز دلسوزانه انجام می‌دهند. جشنی در دی ماه ۴۰۱ به مناسبت روز مادر و زن برای مرکز گرفته شد که جمعی از بازیگرانی که دختران آرزوی دیدن آنها را داشتند آن روز در مرکز حضور داشتند طبق گفته سرکار خانم منصوری نسب بعد از صحبت کردن با هنرمندان عزیزان به صورت کاملا خودجوش و با قلبی پر از عشق که دارند از این مورد استقبال کردند و با معرفتی که دارند صمیمانه در کنار بچه ها بودند .


در پایان اشاره می‌شود جشن با حضور جمعی از هنرمندان اقایون کامبیز دیرباز امیر مهدی ژوله سید جواد هاشمی و دیگر دوستان هنرمند و با هماهنگی خیرین محترم سرکار خانم فاطمه منصوری نسب و جناب آقای دکتر امیر مهدی صالحی مقدم برگزار شد که هدایایی از طرف این دو خیر محترم به دختران داده شد.
به خیرین و بازیگران و دوستان هنرمند و مردمان عریز پیشنهاد می‌شود تا در مراکز مختلف برای دلگرمی عزیزان در این مراکز حضور داشته باشند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=10097

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: