خط مشی

باسمه تعالی
خط مشی پایگاه  خبری گزارشگر بر اسلام، ارزش‌های انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی،  قانون اسااسی ـ اندیشه‌های حضرت امام خمینی(ره)، ازجمله پایبندی به  ولایت فقیه و منافع و ارزشهای ملی  استواراست.
همه ما مجموعه  همکاران پایگاه خبری گزارشگر در کمال صحت عقل و سلامت مزاج متعهدمیشویم:
١-به عنوان یک نیروی رسانه ای  با پایبندی به تمامی قوانین رسانه ای کشوردر راستای ،‌اطلاع رسانی صادقانه و شفاف ،‌ارائه نقد، نظارت و تبادل سالم آرا و افکار در جامعه تلاش کنیم.
٢- تمام تلاش خود را برای ارایه و بازنمایی صادقانه، جامع ، منصفانه و صحیح واقعیت و  اعتلای فرهنگ اسلامی- ایرانی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ،‌خدمت به اسلام، انقلاب ، کشور و مردم است و در این راه به کار گیریم.
٣-  محمور  فعالیت ما اطلاع رسانی در چارچوب شرع ،‌قانون و اخلاق است و احترام به حریم خصوصی افراد، پرهیز از تخریب و تحقیر اشخاص و رعایت اصل اعتدال و انصاف را وظیفه خود می دانیم.
۴-دقت در  صحت و درستی اطلاعات دریافتی از کلیه منابع و رعایت حق  دیگران در راستای جلوگیری از تحریف و اشتباه غیر عمد، وظیفه قطعی ماست و مطالب محرمانه ای که به واسطه فعالیت خبری کسب می کنیم نزد ما امانت و محفوظ بوده و آن ها را در مسیر غیر قانونی و بدون مجوزهای لازم هرگز افشا نمی کنم.
۵-  نقد ، اخلاق‌گرایانه، منطقی و اصولی را لازمه  یک جامعه پویا می دانم و منافع ملی رافدای  نگاه حزبی، شخصی ،مادی و طایفه ای نخواهم  نمود.
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9590

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: