معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی مازندران اعلام کرد:

توزیع روزانه ۴۰۰ تن مرغ گرم در مازندران

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: پیگیری برای تامین مرغ تهران و توزیع در استان انجام شود و روزانه ۴۰۰ تن مرغ گرم در استان توزیع می شود.

به گزارش خبرنگار سایت گزارشگر از ساری، سید محمد جعفری امروز در دومین جلسه قرارگاه امنیت غذایی استان با اشاره به اینکه هیچ محدودیتی در تامین و توزیع کالا نداریم و ثبات مناسبی در قیمت مرغ داریم، اظهارداشت: تعادل در بازار باید برقرار و در حال حاضر مشکلی در تامین کالاهای اساسی نداریم.

 وی با تاکید بر نظارت بر بازار، تصریح کرد: از ظرفیت همکاران در این ایام باید به نحو مطلوب استفاده شود.

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی مازندران افزود: پیگیری برای تامین مرغ تهران و توزیع در استان انجام شود و روزانه ۴۰۰ تن مرغ گرم در استان توزیع می شود.

استقبال خوب برای توزیع مرغ از شهرستان های مازندران 

رضا غلامی نیز با بیان اینکه  تاکنون استقبال خوبی برای توزیع مرغ از شهرستان ها صورت گرفته است، گفت:  ۲۱ شهرستان درخواست توزیع مرغ داشتند.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۲۵۰ تن گوشت مرغ منجمد در شهرستان ها توزیع و تا زمانیکه تقاضا وجود داشته باشد توزیع مرغ منجمد با قیمت کیلویی ۴۳ هزارتومان ادامه خواهد داشت.

مدیرکل پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی مازندران خاطرنشان کرد: روز گذشته عامل توزیع سیار در شهرستان ساری داشتیم که مقرر شد در مرکز شهر ساری اقدام به توزیع مرغ منجمد تنظیم بازاری کند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9616

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: