مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران :

بیش از ۵ میلیارد تومان پاداش به مشترکان برق مازنی پرداخت شد/ قطع برق ۱۹۵ مشترک اداری

به گزارش خبرنکار گزارشگر  ازساری ،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت: ۵ میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان پاداش همکاری به مشترکان برق مازنی در خرداد ماه سال جاری پرداخت شد.

سید کاظم حسینی کارنامی  ضمن قدردانی از همراهی و همکاری مشترکین فهیم مازندران  در مدیریت مصرف برق  بیان کرد : پس از اجرای طرح ارائه پاداش به مشترکان بخش خانگی که اقدام به کاهش مصرف برق کرده‌اند، از مجموع  ۸۰۳ هزار صورت‌حساب برق صادر شده در خرداد ماه سال جاری، ۱۶۳ هزار قبض مشمول پرداخت پاداش شده اند که رقم پاداش تخصیصی به این دسته از مشترکان افزون بر ۵ میلیارد تومان بوده است.

وی افزود: براین‌اساس در صورت‌حساب‌های برق صادره خرداد ماه  شاهد صدور قبوض رایگان و حتی بستانکار هستیم که این مهم نشان‌دهنده همکاری ارزنده شهروندان مازنی در اجرای طرح‌های مدیریت مصرف و پایش بار شبکه توزیع برق است.

مدیرعامل توزیع برق مازندران درباره وضعیت مصرف برق ادارات گفت: سازمانها و بانکها بخش قابل‌ملاحظه‌ای از مصرف برق شبکه را به خود اختصاص می‌دهند و به همین دلیل همراهی آن‌ها می‌تواند در حفظ پایداری شبکه توزیع برق نقش موثری داشته باشد.

وی ادامه‌داد: همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی مطابق با مصوبه ابلاغی هیات دولت موظف به کاهش مصرف برق هستند و در صورت عدم رعایت مطابق رویه ابلاغ شده، برق سازمانهای پرمصرف قطع خواهد شد.

حسینی با قدردانی از دستگاه‌های اداری که اقدام به کاهش مصرف برق کرده‌اند، گفتتعداد اخطارهای صادره به ادارات  و بانکها در این مدت ۴۳۴ اخطار بوده  که از این تعداد ۳۰۰مشترک اداری از ابتدای طرح مدیریت بار به دلیل بی‌توجهی به مصوبه هیات دولت مشمول قطع برق شده اند.

وی تصریح کرد : در صورتی که مشترکان بتوانند میزان مصرف خود را نسبت به دوره مشابه سال قبل کاهش دهند تا ۲۰ برابر قیمت فروش برق پاداش دریافت می کنند.

انتشار:حسین شیرزاده

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=10309

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: