بسته خبری پلیس مازندران ؛ دستگیری محتکر ارزاق عمومی در بابل

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران از دستگیری محتکر ارزاق عمومی و کشف ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی کالاهای احتکار شده در بابل خبر داد.

به گزارش سایت گزارشگر از پایگاه خبری پلیس، محمد محمدپور در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار انواع مواد خوراکی توسط فردی در شهرستان بابل، موضوع در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی آن شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در اجرای این ماموریت، پس از هماهنگی‌های قضائی متهم را شناسایی و دستگیر کردند.

محمدپور با بیان اینکه ماموران با همکاری کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان در بازرسی از انبار نگهداری کالا توسط متهم، ۱۰۰۰ عدد روغن زیتون ۲ کیلویی، انواع شکلات، نوشابه و آدامس خارجی کشف کردند، تصریح کرد: ارزش کل کالاهای کشف شده در این بازدید بالغ بر ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بوده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران از شهروندان مازندرانی درخواست کرد، برای مقابله با مخلان اقتصادی با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مراجع قضائی و انتظامی اطلاع دهند.

دستگیری معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر در بابل

فرمانده انتظامی شهرستان بابل از دستگیری ۵۶ معتاد متجاهر و ۳۰ خرده فروش مواد مخدر در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی آن شهرستان خبر داد.

محمدزمان شالیکار با اعلام این خبر، گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و جلب رضایت شهروندان، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهرستان اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از هماهنگی‌های قضائی ۳۰ خرده فروش مواد مخدر را دستگیر و ۵۶ معتاد متجاهر و پرخطر را از سطح مناطق آلوده و معابر شهرستان جمع آوری کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل از کشف مقادیر قابل توجهی مواد مخدر در اجرای این طرح نیز خبر داد و ضمن قدردانی از تعامل شهروندان خاطرنشان کرد: همکاری، همراهی و مشارکت آحاد مردم با پلیس باعث ارتقاء نظم اجتماعی در جامعه خواهد شد.

سارق منزل با ۸ فقره سرقت در محمودآباد به دام افتاد

فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد از دستگیری سارق حرفه‌ای منزل و اماکن خصوصی با ۸ فقره سرقت خبر داد.

محمود حسین زاده در تشریح این خبر، اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در سطح حوزه، ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی ۲ سارق را در این ارتباط شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی عملیاتی غافگیرانه آنان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به ۸ فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی اعتراف و اموال مسروقه از مخفیگاه آنان کشف شد.

حسین زاده ضمن دستگیری سارقان که پس از تشکیل پرونده تحویل به مرجع قضایی از شهروندان درخواست کرد، هنگامی که به مسافرت می‌روید، بستگان و همسایگان مورد اطمینان را در جریان قرار دهید تا مراقب منزلتان باشند و به طور مرتب به آن سرکشی کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دستگیری سارق خانه باغ ها در ساری

فرمانده انتظامی شهرستان ساری از دستگیری سارق حرفه‌ای خانه باغ با ۲۰ فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد .

عبدالله حسن زاده با اعلام اینکه در پی وقوع چند فقره سرقت خانه باغ در حاشیه شهرستان ساری، تیمی از ماموران پایگاه آگاهی این شهرستان موضوع را در دستور کار خود قرار دادند، اظهار کرد: ماموران با بررسی ‌های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی سارق را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی، وی را در عملیاتی ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری در ادامه، گفت: متهم که دارای سوابق متعدد کیفری است در بازجویی‌ها به ۲۰ فقره شامل سرقت از باغ ویلاها و کابل برق اعتراف کرد.

سرهنگ حسن‌زاده با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: با توجه به باغ ویلاها در خارج از بافت مسکونی شهری و روستایی مالکان آن نسبت به بکارگیری نگهبان محله، نصب دوربین در مبادی ورودی و خروجی و نقاط مواصلاتی محله اقدام کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9955

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: