بخشدار مرزن آباد خبرداد : تخریب دو پل “واسپول و پولاد کوه” با طغیان رودخانه در مرزن آباد

بخشدار مرزن آباد گفت: بر اثر طغیان رودخانه و بالا آمدن آب، دو پل واسپول و پولاد کوه به طور کامل زیر آب رفت و تردد را مختل کرد.

به گزارش سایت گزارشگر ، مهدی صادق کوهستانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بالا بودن دبی آب و طغیان رودخانه روز گذشته، دو پل موقت واسپول و پولاد کوه به زیر آب رفت، اظهار کرد: تخریب کامل این دو پل موقت که بعد از سیل مرداد ماه احداث شده بود موجب اختلال در رفت و آمد روستاهای این مسیر و امداد رسانی شد.

وی افزود: از صبح امروز همه تجهیزات راهداری و بسیج سازندگی اعم از بیل و لودر در منطقه مشغول به کار هستند، با تثبیت و استحکام سازی این دو پل تردد برای بیل مکانیکی امکان پذیر خواهد بود.

بخشدار مرزن آباد یادآور شد: راه ارتباطی گیجان و انگوران که از پل پولاد کوه عبور می‌کردند قطع شده بود، امروز بازگشایی می‌شود.

این مسئول، تصریح کرد: به علت تخریب پل واسپول اهالی دلیر، الیت و نوکرس مجبورند از راه رجه که از ناتر به الیت راه دارد عبور کنند، همچنان یک دستگاه لودر در حال تثبیت و بازسازی این مسیر است.

صادقی با اشاره به تثبیت و بازگشایی دو پل واسپول و پولاد کوه تا پایان امروز، گفت: همه منازلی که در سیل مرداد ماه در مسیر سیلاب و در بستر بودند مجددا دچار آسیب شدند و این موضوع نشان می‌دهد دیگر نباید به فکر بازسازی این واحدها بود زیرا در بستر رودخانه قرار دارند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9986

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: