با حضور چهار تیم برتر؛ جدال‌های مرحله نیمه نهایی تیم‌های والیبال منطقه‌ای لفور برگزار می‌شود

جدال‌های جذاب چهارم تیم برتر مرحله نیمه نهایی والیبال منطقه‌ای لفور، امشب پنجم فروردین‌ماه در سالن والیبال شهید تقی توکلی کالیکلای لفور برگزار می‌شود.

به گزارش سایت گزارشگر ، مرحله مقدماتی بازی‌های منطقه‌ای لفور از ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۱ با شرکت ۱۲ تیم از سراسر استان آغاز شد که در پایان این مسابقات تیم‌های لفور ملک، جوانان کالیکلا، املاک داتیس، شاکرفوم، رعد پدافند، کرمان موتور، شاهکلا و رئیسکلا به مرحله حذفی صعود کردند.

بدین ترتیب در مرحله حذفی تیم‌های صعود کننده؛ لفور ملک با جوانان کالیکلا، املاک داتیس با شاکرفوم، کرمان موتور با شاهکلا، رعد پدافند با رئیسکلا به مصاف هم رفتند که در نتیجه تیم‌های لفورملک، کرمان موتور، شاکرفوم و رعد پدافند با شکست رقیبان خود به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند.

بر اساس این گزارش، امشب پنجم فروردین ماه از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه تیم لفور ملک با کرمان موتور و در ساعت ۲۱ نیز تیم رعد پدافند با شاکرفوم با هم پیکار خواهند کرد.

همچنین دیدار رده بندی و فینال این بازی‌ها نیز یکشنبه ششم فروردین ماه برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، بازی‌های والیبال منطقه‌ای لفورهرساله در ایام نوروز با حضور تیم‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای با حضور بازیکنانی از لیگ برتر کشور در سالن شهید تقی توکلی روستای کالیکلای لفور برگزار می‌شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9952

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: