نائب رئیس هیأت شطرنج مازندران خبر داد:

اعلام آمادگی ۳۵ تیم در مسابقات لیگ شطرنج مازندران

نائب رئیس هیأت شطرنج مازندران گفت: 35 تیم برای حضور در مسابقات لیگ شطرنج استان اعلام آمادگی کردند و این مسابقات از روز جمعه آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار گزارشگر از ساری، پرشان داداشی در گفت‌وگو با خبرنگاران در ساری درباره برگزاری هیجدهمین دوره مسابقات لیگ شطرنج استان مازندران، اظهار کرد: این دوره از رقابت‌ها با پنج سال وقفه در استان پیگیری می‌شود.

وی تصریح کرد: شطرنج استان مازندران شایستگی بسیار زیادی دارد و باید تلاش کنیم که استان به جایگاه واقعی خود در شطرنج برسد.

نائب رئیس هیأت شطرنج مازندران در ارتباط با برگزاری مسابقات هیجدهمین دوره لیگ شطرنج استان مازندران، افزود: ین مسابقات در سه منطقه شرق، غرب و مرکز پیگیری می‌شود.

وی افزود: از نقاط قوت این دوره از برگزاری جذب اسپانسر پرداخت جایزه نقدی به تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها است.

دادشی با اعلام اینکه ۳۵ تیم از نقاط مختلف استان در این دوره از رقابت‌ها شرکت می‌کنند، تصریح کرد: به دنبال پویایی رشته شطرنج در استان مازندران هستیم.

وی با اشاره به مشکلاتی که شطرنج‌بازان استان برای تمرین و مسابقه داشتند، افزود: با پیگیری‌های رئیس هیات شطرنج استان سالن متخص این رشته ورزشی همزمان با افتتاحیه مسابقات به بهره‌برداری می‌رسد.

نائب رئیس هیأت شطرنج مازندران، هزینه برگزاری این دوره از رقابت‌ها را حدود ۳ میلیارد ریال اعلام و خاطرنشان کرد: این هزینه با مشارکت کامل بخش خصوصی تامین شده که در نوع خودش در استان کم‌نظیر است.

به گزارش فارس، هجدهمین دوره لیگ شطرنج استان مازندران با مشارکت ۳۵ تیم از روز جمعه ۱۷ شهریور آغاز می‌شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=10450

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: