مسئول سازمان اردویی سپاه کربلا‌ء مازندران اعلام کرد:

استقبال و حضور چشمگیر قشرهای مختلف در اردوهای راهیان نور مازندران

مسئول سازمان اردویی سپاه کربلا‌ء مازندران گفت: با توجه به همه جوسازی‌ها و آشوب‌ها در سال جاری شاهد استقبال و حضور چشمگیر قشرهای مختلف از جمله دانشجویان در راهیان نور هستیم.

به گزارش خبرنگار گزارشگر از خرمشهر،سرهنگ محمد عباسپور در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه در سال جاری اردوی راهیان نور با حمایت دستگاه‌های مختلف از چهارم بهمن آغاز و در حال اجراست، اظهارداشت : در مرحله نخست هزار و ۷۰۰ دانش آموز دختر و در مرحله دوم هزار و ۳۰۰ پسر نیز به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.

وی همچنین از اعزام ۳ هزار و ۵۰۰ نفر از دانشجویان به مناطق عملیاتی روانه و استقبال از این برنامه‌ها بسیار خوب بوده، تصریح کرد: با توجه به همه جوسازی‌ها و آشوب‌ها در سال جاری شاهد استقبال و حضور چشمگیر قشرهای مختلف از جمله دانشجویان در راهیان نور هستیم.

سرهنگ عباسپور با بیان اینکه از ۱۵ اسفند اعزام کاروان‌های محلات به راهیان نور آغاز شد، افزود: برآورد تا ۱۰ هزار نفر در قالب کاروان‌های محلات به اردوهای راهیان نور اعزام شوند.

مسئول سازمان اردویی سپاه کربلا‌ء مازندران با بیان اینکه برنامه ریزی خوبی برای اردوهای راهیان نور در سال جاری صورت گرفته است افزود: استفاده از ظرفیت کمیته‌های راهیان نور از جمله ویژگی‌های اجرای این برنامه‌ها در سال جاری بوده است.

وی کمیته بهداشت و درمان را از دیگر کمیته‌های فعال در راهیان نور بیان کرد و گفت: تیم‌های درمانی در اردوگاه‌های مختلف از جمله اردوگاه شهید بلباسی، شهید جعفرزاده و هفت تپه به ارائه خدمات درمانی به زائران مشغول هستند.

وی کمیته نقلیه و اعزام را از دیگر کمیته‌های فعال در در راهیان نور ذکر و افزود: علاوه بر این کمیته فرهنگی خدمات رسانی به زائران راهیان نور هستند.

سرهنگ عباس پور برپایی ایستگاه صلواتی برپایی نماز جماعت، مسابقات فرهنگی را از جمله برنامه‌ها ذکر و خاطرنشان کرد: همچنین ویژه برنامه سال تحویل روز اول عید در اردوگاه‌های راهیان و هفت تپه باحضور زائران و فرماندهان دفاع مقدس و سخنرانی سردار شالیکار برگزار می‌شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9875

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: