وزیر ارتباطات:

استفاده از فناوری های نوین در خدمت رسانی به زائران حسینی / امسال هزینه ارتباطات را برای زائران کاهش و کیفیت را افزایش دادیم

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری
وزیر ارتباطات با بیان اینکه بهره بردن از فناوری نوین جلوه ای از خدمت رسانی مطلوب به زائران عزیز است، گفت: با تلاش های فراوانی که صورت گرفت بحمدالله تمامی زیرساخت ها فراهم شد و سعی کردیم هزینه ها را برای زائران کاهش دهیم و کیفیت خدمت رسانی را بالا ببریم.
به گزارش سایت تحلیلی گزارشگربه نقل ازمرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در قرارگاه اربعین (ارتباط ویدئوکنفرانسی با مرزهای شش گانه) ضمن عرض خداقوت و خسته نباشید به همکاران انتظامی در مرزها گفت: خدمتگزاری به زائران سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) توفیق بزرگی است که نصیب شما عزیزان شده ان شاء الله برکت این خدمتگزاری های صادقانه ذخیره دنیا و آخرت شما شود.
 وی با بیان اینکه خداوند متعال را شاکر هستیم که امروز از نزدیک شاهد مجاهدت های فناورانه شما بودیم، ادامه داد: بحمدالله امسال با اقداماتی که طی مدت ها صورت گرفته هماهنگی بی نظیری را بین ۲ کشور ایران و عراق شاهد بودیم.
زارع پور با اشاره به اقدامات این وزارتخانه تصریح کرد: با تلاش های فراوانی که صورت گرفت بحمدالله تمامی زیرساخت ها فراهم شد و سعی کردیم هزینه ها را برای زائران کاهش دهیم و کیفیت خدمت رسانی را بالا ببریم..
وزیر ارتباطات با بیان اینکه مجموعه فراجا با انجام اقدامات مطلوب کارنامه درخشانی داشتند، تصریح کرد: بهره بردن از فناوری نوین جلوه ای از خدمت رسانی مطلوب به زائران عزیز بود ان شاء الله این گونه خدمت رسانی ها استمرار داشته باشد، بهره بردن از فناوری نوین زندگی را برای مردم تسهیل می کند و در نهایت منجر به رضایتمندی آن ها می شود.
سردار احمدرضا رادان  فرمانده کل انتظامی کشور نیز با اعلام اینکه امسال شاهد افزایش ۱۱ درصدی زائران بودیم اما با اقدامات مطلوب، امروز رکورد کاهش تصادفات در سفر اربعین شکسته شد، گفت: بحمدالله با خدمت‌رسانی شبانه‌روزی همکاران، تردد زائران در امنیت و آرامش کامل و به صورت روان در حال انجام است؛ خوشبختانه با مدیریت سفر که توسط تمامی همکاران انجام شده ورود و خروج زائران به نحو مطلوب صورت گرفته و جا دارد از تمامی همکاران تشکر و قدردانی کنم.
وی افزود: تا ساعت ۷ صبح امروز یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر از زائران به کشور بازگشته اند، تقریبا عدد بازگشت ها نسبت به عدد خروج طی این چند روز رو به افزایش است امیدواریم همچنان بتوانیم خادمان خوبی برای مردم عزیز و سفر اربعین آن ها باشیم.
این مقام انتظامی به همکاری های دولت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز اشاره و خاطرنشان کرد: انصافا دولت انقلابی در سفر اربعین امسال اقداماتی در راستای فراهم شدن زیرساخت ها انجام داد که شاید در ۲ دهه گذشته این اقدامات انجام نشده بود بحمدالله تمامی زیرساخت ها فراهم شد به گونه ای که برای اولین بار بود که هیچ گره ترافیکی در مهران نداشتیم.
سردار رادان عنوان کرد: با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان برنامه و بودجه است که در سفر اربعین امسال شاهد اتفاقات خوب بودیم درواقع اگر همه سازمان های مربوطه با یکدیگر همکاری کنند اقدامات مطلوبی نیز برای خدمت رسانی انجام می شود.
فرمانده کل انتظامی کشور همچنین گفت: پیش‌بینی، تامین و ایجاد زیرساخت‌های فنی در مرز یکی از عوامل اصلی تسهیل در تردد سریع و آسان زوار بود که این زیرساخت ها علاوه بر طرف ایرانی در پایانه های مرزی طرف عراقی نیز با همکاری و هماهنگی مناسب آن ها ایجاد و راه اندازی شد که این اقدام منجر به عبور، ورود و خروج زوار در کمترین زمان ممکن (در کمتر از ۴ ثانیه) شد.
انتشار:حسین شیرزاده
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=10455

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: