مدیرکل میراث فرهنگی مازندران خبر داد:

آمادگی حدود ۶هزار تاسیسات گردشگری در مازندران

مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از آمادگی ۵هزار و ۹۱۴ تاسیسات گردشگری مازندران برای اسکان مسافران و گردشگران در نوروز سال آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار سایت گزارشگر از ساری، صادق برزگر بابیان اینکه، پیش‌بینی می‌شود حضور مسافران و گردشگران در نوروز سال آینده به استان مازندران افزایش یابد تمامی هتل ها ،مراکز اقامتی ،خانه مسافر ،مراکز بوم‌گردی، تاسیسات ساحلی، واحد‌های پذیراهی بین‌راهی و منطقه نمونه گردشگری آماده پذیرش مسافران و گردشگران در نوروز ۱۴۰۲ هستند.

وی تصریح کرد: تعدادیک میلیون و ۲۵۳هزار و ۱۴۸ نفر شب مسافر در این مراکز و تاسیسات گردشگری می‌توانند اقامت داشته باشند چنانچه هر مشکلی در این خصوص برای مهمانان نوروزی در این استان به وجود آید همکاران ما در دبیرخانه ستاد تسهیلات سفر به‌صورت شبانه روز پاسخگو بوده ، تمام تلاش خود را جهت رفاه حال این عزیزان خواهند کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران ادامه داد: تمامی تاسیسات و مراکز گردشگری زیر مجموعه این اداره‌کل بایستی در رفاه حال گردشگران با توجه به مهمان نواز بودن این استان در اسکان و خدمات رسانی هر چه بهتر مسافران به طور جدی در دستور کار خود قرار دهند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9706

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: