آغاز پایش هوشمند عملکرد نانوایی های مازندران

روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی مازندران با تاکید بر تشدید نظارت و بازرسی از نانوایی های استان تا پایان ایام نوروز و آغاز پایش هوشمند عملکرد نانوایی ها  اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار گزارشگر از ساری،  اجرای طرح تشدید نظارت بر عملکرد واحدهای خبازی در ایام پایانی سال و نوروز ۱۴۰۲، تیم های بازرسی استانی متشکل از فرمانداری‌ها، اداره کل غله، صمت، جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت و اتحادیه خبازان پس از بازدید از نانوایی های شهرستان های غرب استان نظارت بر شهرستان های آمل و نور صورت گرفت.

در این بازدیدها که با رویکرد نظارت بر نحوه مصرف سهمیه آرد فوق العاده نوروزی و اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان در استان آغاز شد، مواردی نظیر نصب بنر کشیک نوروزی، تراکنش های متعارف، رعایت ساعت پخت، تعطیلات خودسرانه، رعایت بهداشت فردی و محیط، وضعیت وزن چانه و… مورد ارزیابی قرار می گیرد.

بنابر این گزارش، تیم های نظارت بر عملکرد واحدهای خبازی پس از شهرستان‌های غرب استان از ۱۳۹ واحد خبازی در شهرستان های آمل و نور نیز بازدید به عمل آوردند.

قابل ذکر است: طی بازرسی های به عمل آمده در این ۲ شهرستان ۷ واحد خبازی به دلیل تخلف تعطیلی خودسرانه، ۲۴ واحد به دلیل کسری وزن چانه، ۵ مورد به دلیل عدم رعایت بهداشت و ۶۴ واحد به دلیل عدم حضور متصدی جهت برخورد قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی گردیدند.

روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی مازندران با تاکید بر تشدید نظارت و بازرسی از نانوایی های استان تا پایان ایام نوروز و آغاز پایش هوشمند عملکرد نانوایی ها  اعلام کرد:  باتوجه به رصد و پایش تراکنش ها در سامانه درصورت هرگونه مغایرت درعملکرد وعدم رعایت ضوابط ابلاغی، سهمیه واحدهای خبازی بصورت هوشمند تعدیل خواهد شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://gozareshgar.ir/?p=9879

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: