کسب موفقیت دیگری در ارزیابی­ های وزارت نیرو:

روابط عمومی نیروگاه نکا در رشته آموزش حائز مقام دوم شد

چهارشنبه 13 شهريور 1398 بازدید: 149 کد خبر: 16130 [نسخه چاپی]

 

 
 
 

 

روابط عمومی نیروگاه نکا در رشته آموزش حائز مقام دوم شد

       روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق نکا در نخستین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی ­های صنعت آب و برق کشور در سال 97 در رشته آموزش همکاران مقام دوم را تصاحب کرد.

      در این جشنواره روابط عمومی­ های 124 شرکت در 13 بخش حضور داشتند که پس از سه مرحله پایش و ارزیابی آثار ارسالی، داوران جشنواره 38 شرکت را در بخش­های مختلف حائز عناوین برگزیده دانستند.

     مراسم اعلام نتایج ارزیابی عملکرد روابط عمومی­ های صنعت آب و برق با حضور و سخنرانی وزیر نیرو و تعدادی از مقامات ارشد آن وزارتخانه در مرکز همایش ­های وزارت نیرو برگزار شد.

      در این مراسم دکتر صدیقه ببران مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع­رسانی وزارت نیرو با اهداء لوح  به سیدمیثم عمادی سرپرست روابط عمومی نیروگاه شهیدسلیمی نکا از تلاش مجدانه و مؤثر ایشان و مجموعه روابط عمومی نیروگاه نکا در راستای تحقق مأموریت­های جدید روابط عمومی­ های مجموعه وزارت نیرو و انعکاس مطلوب دستاوردهای صنعت آب و برق قدردانی نمود.   

  شایان ذکر است مجموعه روابط عمومی نیروگاه نکا در سال 96 نیز حائز کسب رتبه برتر در ارزیابی های وزارت نیرو در حوزه اطلاع رسانی بین نیروگاه های کشور گردید و در سالهای 95 و 96 نیز در ارزیابی های شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی دو مقام دوم را در کارنامه خود ثبت نمود.