قاطعیت دستگاه قضایی امید را به مردم بازگرداند

جمعه 01 شهريور 1398 بازدید: 110 کد خبر: 16125 [نسخه چاپی]

امام جمعه موقت بیرجند با تقدیر از قاطعیت قوه قضاییه در برخورد با اخلالگران اقتصادی عنوان داشت: قاطعیت قوه قضائیه در راستای ایجاد عدالت از طریق مقابله با مفسدان اقتصادی بارقه‌های امید را در بین مردم ایجاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسین نوفرستی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بیرجند اظهار داشت: همه ما عقلاً و شرعاً موظف به ایمان به خدای عالم، قرآن، اهل بیت(ع) و پیامبر و قیامت هستیم.

وی افزود: کفر و شرک به ضرر دین و دنیای مردم است لذا باید با استدلال‌های محکم و منطقی مردم را از کفر و شرک برهانیم.

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به وجود افکار خرافی در سطح جامعه،گفت: نخبگان جامعه باید در برابر افکار خرافی بایستند و جلوی این افکار را بگیرند.

نوفرستی با تقدیر از قاطعیت قوه قضاییه در برخورد با اخلالگران اقتصادی عنوان داشت: قاطعیت قوه قضائیه در راستای ایجاد عدالت از طریق مقابله با مفسدان اقتصادی بارقه‌های امید را در بین مردم ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه اسلام با جانفشانی شهدا و مجاهدان به دست ما رسیده، تصریح کرد: هفته دولت فرصتی برای مسؤولان جهت حسابرسی خود برای خدمت به مردم است.

امام جمعه موقت بیرجند بیان داشت: مقام معظم رهبری با اشاره به وجود نیروی انسانی کارآمد و توانمند در کشور وجود هرگونه بن‌بست در کشور را مردود دانسته و خواستار توجه به این سرمایه عظیم شدند.

نوفرستی اذعان داشت:راه آسیب به انقلاب اسلامی نفوذ است و به همین دلیل دشمن به خوبی دریافته در کنار موضوع اقتصاد فرهنگ نیز از اهمیت بالایی برخوردار است‌.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در پایان سال جاری عنوان داشت: خدمت‌رسانی به مردم، التزام عملی به انقلاب اسلامی و شعارهای انقلاب و پیگیری اقتصاد مقاومتی از ویژگی‌های یک نماینده مطلوب است.

انتهای پیام/3403/ج