برگزاری نخستین همایش صنعت سنگ مازندران در بابل

شنبه 26 مرداد 1398 بازدید: 227 کد خبر: 16113 [نسخه چاپی]
 
 مدیرعامل شرکت ابرسنگ سارینا گفت: نخستین همایش حامیان صنعت سنگ مازندران از سوی مجموعه بازرگانی ابرسنگ سارینا در هتل میزبان بابلسر برگزارمی‌شود.

ناصر اشفاقی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در سال رونق تولید و دست یابی به اشتغال پایدار شرکت ابرسنگ سارینا اقدامات ارزنده‌ای داشته که اگر زمینه حضور سرمایه گذاران فراهم و بانکها تعامل لازم را داشته باشند شاهد رونق کسب و کار و افزایش اشتغالزایی برای نسل جوان خواهیم بود.
وی به اهمیت صنعت سنگ در ساختمان اشاره کرد و افزود: این شرکت که به مدت 
20 سال در صنعت سنگ فعالیت دارد نه تنها هیچ تعدیل نیروی نداشته بلکه در سخت ترین شرایط نیروی کار خود را افزایش داده است.
مدیرعامل شرکت ابرسنگ سارینا تصریح کرد: این شرکت با 500 هزار تومان وام فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون چهار مرکز با اشتغال 100 نفر نیرو مستعد به طور مستقیم و 200 نفر غیرمستقیم فعالیت است.
اشفاقی خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات ارزنده این مجموعه برگزاری کلاس کسب و کار برای کودکان مقطع ابتدائی برای آمادگی بهتر در انتخاب شغل مورد علاقه بر اساس استعدادیابی در این سنین است.
وی با اشاره به اینکه بزرگترین مرکز cnc  در بابل تاسیس می‌شود، افزود: این شرکت نخستین همایش صنعت سنگ مازندران را با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از فعالان این صنعت در 26 مرداد در هتل میزبان بابلسر برگزار می‌کند.
معاونت فروش مجموعه صنعت سنگ سارینا نیز تصریح کرد: در این شرکت دکترین سنگ ایجاد کردیم تا با شناسایی سنگ مورد نیاز برای مصرف در هرمکانی بهترین گزینه معرفی شود.
 محمدرضا مهرپویا از اجرا طرح مشاوره رایگان در این شرکت خبر داد و تصریح کرد: با توجه به رطوبتی بودن منطقه شمال کشور با ارائه مشاوره رایگان به خریداران و مشتریان، سنگهای مناسب برای داخل و خارج ساختمان را معرفی می‌کند تا به مرور زمان دچار مشکل نشوند.
وی افزود: این مجموعه در حال حاضر چهار کارخانه و مرکز فروش دارد که تمام نیازهای استان را تامین کرده و نیازی به ورود سنگ به داخل استان نیست.
این مسئوول از فروش سنگ به استانهای مجاور خبر داد و یادآور شد: بزودی محصولات شرکت ابرسنگ سارینا به مرز صادرات می‌رسد.
وی گفت: این مجموعه ظرفیت افزایش نیرو و شعبات مختلف را داشته اما برای رسیدن به این مهم نیازمند حمایت مسئوولان بخصوص تعامل و حمایت مالی بانکها با بخش تولید است.
انت