فلاح ،معاون بیمه ای اداره کل تامین اجتماعی مازندران خبرداد: بازنشستگان ؛همسران بازمانده و ازكارافتادگان نمونه تأمین اجتماعی تجلیل می شوند

سه شنبه 04 تير 1398 بازدید: 170 کد خبر: 15077 [نسخه چاپی]

 

حسن فلاح ، معاون بیمه ای اداره کل  تأمین اجتماعی مازندران  ازبرنامه این سازمان برای تقدیر از بازنشستگان، همسران بیمه شدگان متوفی و از كار افتادگان نمونه همزمان با روزخانواده و تكریم بازنشستگان خبر داد.

فلاح  گفت: سازمان تامین اجتماعی با هدف ارج نهادن به جایگاه والای بازنشستگان، همسران بیمه شدگان متوفی و از كار افتادگان كلی افراد شاخص و موفق در بین این عزیزان شناسایی و مورد تقدیر قرار دهد.

وی سابقه پرداخت حق بیمه، موفقیت‌های علمی ازقبیل تدریس درمراكز رسمی آموزشی، پیشرفتهای تحصیلی دانشگاهی، موفقیت در رقابت های فرهنگی، علمی ، ورزشی، خلق آثار فرهنگی، هنری و علمی و خلق ارزشهای دینی واخلاقی در سطوح مختلف با تائید مراجع ذیصلاح را از جمله معیارهای انتخاب بازنشستگان، همسران بازماندگان متوفی و از كار افتادگان نمونه عنوان كرد.

وی با بیان اینكه تربیت فرزندان شایسته از دیگر معیارهای انتخاب بازنشستگان، همسران بیمه شدگان متوفی و از كارافتادگان نمونه است اظهاركرد: داشتن مدارك دانشگاهی، موفقیت در رقابت های ورزشی، علمی و هنری یا خلق آثار فرهنگی و هنری، علمی از سوی فرزندان نیز در انتخاب بازنشستگان نمونه تأثیرگذار است.

او ادامه داد: ارائه پیشنهادها یا خدمات مبتنی بر تجربیات موثر به دستگاههای اداری و اجرایی كشور و ارائه پیشنهادهای موثر در بهبود كیفیت ارائه خدمات به مخاطبین سازمان در مراكز تامین اجتماعی و ارائه پیشنهادهای موثر در رفع چالش های سازمان تامین اجتماعی كه به مرحله عملیاتی و اجرایی نیز رسیده باشد از دیگر معیارهای انتخاب بازنشستگان، همسران بیمه شدگان متوفی و از كار افتادگان نمونه است.

معاون  بیمه ای اداره کل تامین اجتماعی مازندران  مشاركت در امورعام المنفعه و خیریه و همچنین كارآفرینی و ایجاد اشتغال را از دیگرمعیارهای انتخاب بازنشستگان، همسران بیمه شدگان متوفی و از كار افتادگان نمونه برشمرد و گفت: در رابطه با همسران بیمه شدگان متوفی علاوه بر موارد اعلام شده، تحت تكفل و در قید حیات بودن پدر و مادر متوفی نیز به عنوان یكی از معیارهای انتخاب و برگزیده شدن مورد توجه قرار دارد.

حسن فلاح  از تمامی بازنشستگان، از كارافتادگان و همسران بیمه شدگان متوفی دعوت كرد كه در صورت دارا بودن شرایط، فرم های مربوطه را تكمیل كرده و به ادارات كل ، شعب ، مدیریت های درمان تامین اجتماعی استانها و كانون‌های بازنشستگان سراسر كشور تحویل دهند.

او اظهارداشت: مراسم ویژه تكریم بازنشستگان، از كار افتادگان و همسران بیمه شدگان متوفی همزمان با روز خانواده و تكریم بازنشستگان در مناسبت ٢٥ ذی الحجه برابر با پنجم شهخریور  برگزار خواهد گردید.