کشف میلیاردی اموال مسروقه از یک انبار ضایعاتی در چالوس

دوشنبه 13 خرداد 1398 بازدید: 97 کد خبر: 15069 [نسخه چاپی]

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از کشف یک میلیارد ریالی اموال مسروقه از یک انبار ضایعاتی در آن شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا مازندران، سیدعبدالله منتظری در تشریح این خبر، اظهار کرد: به منظور برقراری نظم و امنیت اجتماعی طرح مقابله و پیشگیری از سرقت در این شهرستان به اجرا درآمد.

وی تصریح کرد: در اجرای این طرح، ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی پس از بررسی های همه جانبه موفق به کشف 200 کیلو گرم سیم و کابل برق، 700 کیلوگرم تجهیزات ساختمانی و قطعات آلومینیومی ، 8 عدد باطری خودرو و مقادیر قابل توجهی ظروف خانگی سرقتی در بازرسی از یکی از انبارهای جمع آوری ضایعات در چالوس شدند.

فرمانده انتظامی چالوس خاطرنشان کرد: ارزش اموال کشف شده را برابر نظر کارشناسان بالغ بر یک میلیارد ریال  بوده و پس از هماهنگی های قضائی محل مورد نظر پلمب و متصدی این واحد صنفی دستگیر شد.

منتظری با اشاره به اینکه در ادامه این عملیات ماموران با کنترل خریداران و فروشندگان ضایعات در این شهرستان نیز موفق به شناسایی و دستگیری 2 سارق سیم برق، اماکن خصوصی و اموال داخل خودرو شدند، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و شهروندان محترم با مراقبت از اموال خود در صورت مشاهده افراد ناشناسی که در محدوده زندگی آنان پرسه می زنند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند.