درجلسه شورای اطلاع رسانی استان صورت گرفت:

انتصاب مدیرروابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی مازندران به عضویت هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی

دوشنبه 27 اسفند 1397 بازدید: 256 کد خبر: 15052 [نسخه چاپی]

 

 

طی حکمی ازسوی استاندارمازندران ،حسن شیرزاد، مدیرروابط عمومی تامین اجتماعی مازندران به عضویت هیات رییسه  شورای  هماهنگی روابط عمومی استان منصوب شد

 به گزارش سایت تحلیلی  آفاق  ، احمد حسین زادگان در این جلسه با اشاره به اهمیت و ضرورت فعالیت شورای هماهنگی روابط عمومی ها و احساس خلاء جدی که در عدم فعالیت این شورا احساس می شد، یادآور شد: در برخی مسایل؛ نقدهای غیرمنصفانه به عملکرد دولت وارد می شود و علیرغم اقدامات موثر و دستاوردهای مطلوب در بخش های مختلف، دولت در حوزه اطلاع رسانی مظلوم واقع شده است.

استاندار مازندران با بیان این که امروز جنگ اقتصادی سنگینی که در آن قرار داریم و بسته شدن کانال های انتقال پول و کالا موجب مشکلاتی در پیشبرد امور شده است، افزود: مقام معظم رهبری بر تعامل با دنیا تاکید دارند و باید مشکلات از این دست را با همراهی و مشارکت مردم از سر را ه برداشت.

حسین زادگان با اشاره به این که مجموعه فعالیت های دستگاه ها و نهادهای مختلف، اقدامات دولت و نظام محسوب می شود، تصریح کرد: روابط عمومی ها باید نقد ها و نقطه نظرات مردم و مسایل و مقدورات دولت و مدیران را متقابلا انتقال دهند.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های مازندران، با تاکید بر این که اطلاع رسانی باید در قالب جریان سازی شکل بگیرد، گفت: انتظار این است که اقدامات دولت و نظام به شکل موثر به مردم منتقل شود.

استاندار مازندران با اشاره به این که روابط عمومی ها باید نقد، تبیین و شفاف سازی را در جهت آگاه کردن ارکان سازمان متبوع در دستور کار جدی خود قرار دهند، اظهار داشت: باید نیروی انسانی روابط عمومی تجمیع و از توانمندی صاحب نظران حوزه اطلاع رسانی و جریان سازی مطلع بهره گیری شود.