مجلس

توافق مجلس و دولت برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در سال 93

یک عضو کمیسیون تلفیق مجلس با بیان این‌که «جلسه هم‌اندیشی در مورد اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها با حضور رئیس‌جمهور و برخی از نمایندگان مجلس برگزار شد» گفت: در این جلسه مقرر شد که اجرای فاز دوم قانون هدفمندی با رویکرد توجه به بخش‌های سلامت و تولید و محیط زیست در سال آینده در دستور کار قرار گیرد.

پرونده تامین اجتماعی با حساسیت از سوی قوه قضائیه پیگیری شود

عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس گفت: پرونده تخلفات تامین اجتماعی باید با حساسیت از سوی قوه قضائیه مورد رسیدگی قرار گیرد.

زیرمیزی در کشور بیداد می‌کند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت:‌ متأسفانه دفترچه‌های بیمه کارآیی لازم برای حمایت از بیماران را ندارد، از این‌رو تعرفه‌های درمان تنها به مردم فشار می‌آورند.

تقابل مجلس و وزیر علوم

علی عباسپورتهرانی . رییس سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس

مصری:هیچ گروه و جریان سیاسی نمی‌تواند حماسه 9دی را به نام خود مصادره کند

سخنگوی هیات رئیسه مجلس با اشاره حضور گسترده مردم حماسه 9 دی برای مقابله با فتنه88، گفت: هیچ گروه و جریان سیاسی نمی‌تواند حماسه 9دی را به نام خود مصادره کند.

چای تاریخ مصرف گذشته را فرآوری و در بازار توزیع می‌کنند

نماینده مردم لنگرود در مجلس از توزیع چای‌های سنواتی که غیر قابل استفاده هستند، در داخل بازار داخل کشور خبر داد.

توافقنامه ژنو توقفگاه موقتی است/ حرکت دولت یازدهم مثبت و عقلایی است

رئیس مجلس شورای اسلامی خواسته ایران از توافقنامه ژنو را حفظ تکنولوژی هسته‌ای صلح‌آمیز و تغییر رفتار زورگویانه غربی‌ها در تحریم‌ها دانست و گفت: این توافقنامه توقفگاه موقت است.

اسناد استخدام های خویشاوند سالارانه در دولت عدالت محور

پس از مراسم تودیع و معارفه اسدالله عباسی به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی 500 نفر بدون طی تشریفات قانونی استخدام جذب سازمان تأمین اجتماعی شدند.

۳۰۰ میلیون کارت هدیه مرتضوی به این چهار نفر

در شش ماهه نخست سال ۹۲ در قالب ۸۹۹ ردیف هزینه مجموعاً ۲۷.‌۶ میلیارد ریال پرداخت شده که نزدیک ۱۰.‌۵ میلیارد ریال از طریق بسیاری از مدیران و اعضای هیأت مدیره سازمان عمدتاً به پرسنل به نام‌های گوناگون و مقدار بسیار اندکی به درمان بیمه‌شدگان اختصاص پیدا کرده و هزینه شده است. درباره مابقی پرداخت‌های سال ۹۱ و نیمه اول ۹۲ مبالغی به شرح زیر داده شده است.