خانواده وسلامت

با بوی بد دهان به طور قطعی خداحافظی کنید

با بوی بد دهان به طور قطعی خداحافظی کنید

با بوی بد دهان به طور قطعی خداحافظی کنید
در روش درمان بوی بد دهان با لیزر،مراقبتهای ویژه ی پس از جراحی نیز حذف می گردد، به طوری که پس از پایان یافتن جلسه درمان،بیمار می تواند بر خلاف روش جراحی متداول به راحتی غذا مصرف کند.

این عادت های بد را ترک کنید

این عادت های بد را ترک کنید

این عادت های بد را ترک کنید
یکی دیگر از مشکلات پیشرفت تکنولوژی ظهور بازی های رایانه ای است. این بازی ها به لطف پیشرفت در علوم کامپیوتر از کیفیت خارق العاده ای نیز برخوردار هستند و باعث جذب افراد زیادی شده اند.

آموزش والدین برای تربیت فرزندان، جامعه را سالم می‌کند

سلامت نیوز : فریده عالی در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه بسیاری از مسائل تربیتی باید در دوران کودکی مورد توجه قرار گیرد،‌ اظهار داشت: از آنجایی که اساس شخصیت هرفرد در کودکی آن شکل می‌گیرد، باید زمان مناسب در اختیار والدین به منظور ایفای نقش تربیتی قرار داده شود.

ویروس آنفولانزا چگونه دخلتان را می آورد ؟

سلامت نیوز : حتما تجربه‌اش كرده‌اید، روز اول افسرده شده‌اید كه چرا بیماری سراغ‌تان آمده است و بعد مجبور شده‌اید خودتان را افتاده روی تخت، ضعیف و بی‌حال تحمل كنید و تلاش كنید زودترخوب شوید. آنفلوآنزا سراغ تمام انسان‌ها می‌آید و هنوز هم درمان موثری برای آن كشف نشده است. اما واقعا وقتی آنفلوآنزا سراغ انسان می‌آید چه اتفاق‌هایی در بدن او می‌افتد.

تخم مرغ بخورید تا از سرطان سینه جلوگیری کنید

سلامت نیوز: کارشناس دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی معتقد است که ‌خوردن یک عدد تخم مرغ در روز با 18 درصد کاهش احتمال سرطان سینه همراه است.

در دوران بارداری كدام علامت‌های قلبی را باید جدی بگیریم

سلامت نیوز: از آنجا كه آرامش مادران باردار بسیار مهم است، این اطلاعات را در اختیارتان قرار می‌دهیم...

با 3 دقیقه ورزش در هفته چربی‌های اضافی را بسوزانید

سلامت نیوز: متخصصان سلامت و بهداشت عمومی می‌گویند حتی تنبل ترین و پرمشغله‌ترین افراد نیز می‌توانند تنها با سه دقیقه ورزش کردن در هر هفته از مزایای آن برای سلامتی بهره‌مند شوند.

از کجا بفهمیم ایدز داریم یا نه؟

سلامت نیوز: در حال حاضر بیش از 34 میلیون نفر از مردم دنیا مبتلا به ایدز هستند و هنوز تعداد زیادی از مبتلایان هم در بسیاری از کشورها از جمله ایران شناسایی نشده‌اند...

آیا نوشیدن آب معدنی در پیشگری از بروز سنگ کلیه موثر است؟

سلامت نیوز : آیا مصرف آب معدنی در بروز سنگ کلیه نقش دارد؟ این سوالی است که اغلب افراد به خاطر املاح زیاد این نوع آب مطرح می سازند ، برای پاسخ به این پرسش به سراغ دکتر عباس بصیری رئیس مرکز پیشگیری از سنگ کلیه و متخصص کلیه و مجاری ادراری و استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی رفتیم و در این زمینه با ایشان گفت و گویی داشتیم.