خانواده وسلامت

تقدیر از فعالان قرانی مدیریت شعب بانک مسکن استان مازندران

همزمان با میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و امام ششم شیعیان آقا امام جعفر صادق (ع) از فعالان قرآنی و اقامه نماز مدیریت شعب استان مازندران تجلیل شد .

تقدیر از ایثارگران مدیریت شعب استان مازندران

 همزمان با میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و امام ششم شیعیان آقا امام جعفر صادق (ع) از ایثارگران مدیریت شعب استان مازندران تجلیل شد .

طی مراسمی همزمان با میلاد پیامبر مهربانی و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام ششم شیعیان صادق آل طاها، طی مراسمی از همسران رؤسای شعب موفق مدیریت شعب مازندران تجلیل شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گزارشگر،مدیریت شعب استان مازندران طی اقدامی بی نظیر علاوه بر تقدیر از شعب و رؤسای شعب موفق به پاس پیگیری و تلاش ارزشمند به دلیل تحقق بالای 100 درصد اهداف ابلاغی در جذب منابع از همسران 8 رئیس شعبه موفق تقدیر نمود ند .

چرا خوردن پنیر با گردو سفارش شده است؟

تاریخ پنیر به عهد عتیق مى رسد و این موضوع محقق است که کشف پنیر به دنبال اهلى کردن چهار پایان شیرده مثل بز، شتر یا گاومیش صورت گرفته است.

با نوشتن ذهنتان را از افکار منفی‌ پاک کنید

بعد از این‌که ریشه مشکلاتی که با افسردگی‌تان مرتبط می‌شوند را پیدا کردید، به افکار منفی‌ای فکر کنید که از آن‌ها استفاده می‌کنید تا افکار مثبت‌تان را خنثی کنید

خواص حیرت انگیز پای مرغ

طبق تحقیقات انجام شده”پای مرغ” حاوی بسیاری ازپروتئین ها، ویتامین ها، مواد معدنی و حیاتی است که بدن انسان قادر به تولید آنها نیست.

روش صحیح شست‌وشوی موها

یک کارشناس شیمی نکاتی درباره شست‌وشوی صحیح موها با شوینده‌ها را عنوان کرد.

درمانی برای درد سینوس ها

درگیری با درد سینوس کاملا نا خوشایند است. و الان که در فصل سرماخوردگی و آنفولانزا هستیم باید بیش از پیش مواظب خود باشیم. حتی یک بار بو کردن این نوشیدنی گرم می تواند راه بینی تان را باز کند و هوای ابری سرتان را باز کند.

چگونه افسردگی پاییز و زمستان را درمان کنیم؟

روزها کوتاهتر شده و شب زودتر می‌رسد، بعضی روزها خورشید کمرنگ می‌شود و هوا ابری و گرفته، کم کم هم باید به فکر سرد شدن هوا باشیم. همه اینها خیلی‌ها را بی حوصله و کسل می‌کند. می‌روند درون خودشان و چهره شان رنگ غم می‌گیرد و باعث می‌شود به هرکسی که از پاییز تعریف کند و مثلا بگوید پادشاه فصل‌ها، چپ چپ نگاه کنند!‏

در گذشته زندگی نکنید

یک کارشناس ارشد روانشناسی تاکید کرد: زندگی کردن در گذشته و یادآوری خاطران رنج‌آور آن به جسم و روح افراد صدمه می‌زند.